Hnedy vytok v tehotenstve

Príspevok v téme: Hnedy vytok v tehotenstve
lilinka001

dobry den prajem...pred dvoma tyzdnami som si robila test ,ktory mi vysiel pozityvny, hned na to som nastivila svojho gynokologa ktory mi na zaklade krvných testov moj vysledok potvrdil...kedze to bolo este priliz malinke aby zistil nieco viac kazal mi prist o 2-3 týzdne ...lenze tyzden na to som sa zacala citit nejak zvlastne tak som navstivila ineho gynekologa(pretoze som vzdialene dalej od svojho) aby som zistila ci je vsetko v poriadku ...ten mi povedalk ze plod je maly len 7mm -to bolo vcera 5 marca.KAZAL mi prist v pondelok lebo jedno vysetrenie na to aby zistil ci je vsetko v poriadku mu nestaci...spokojna som prisla domov ...lenze dnes 6.marca mi zacal hnedy výtok - nie je silny ale ani slaby..mam ist s tym hned na vysetrenie alebo to nic nieje ...podla mojho vypoctu by som mala byt v 4 az 6 tyzdny tehotenstva...strasne sa bojim ze o to pridem:( prosim poradte mi co mam robit??

xxxxx

Utekaj pre istotu lekarovi..ono nemusi to znamenat nic...vela zien mava na zaciatku tehotenstva spinenie...Mne sa zasa stalo nieco taketo ....namiesto normalnej ms mi prislo len minimalne spinenie..o_O a neviem teraz ci by som mohla alebo nemohla byt tehotna.....ale ty chod lekarovi za to nic nedas :)