Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Schudnut 8 - 9 kg

Príspevok v téme: Schudnut 8 - 9 kg
katka2

Cauko,potrebujem schudnut 8-9 kg....asi pred 3ma mesiacmi som mala 55kg ale kedze som bola chora,stale iba doma a mala som takmer nulovy spolocensky zivot dost som sa rozjedla. 19.3 mi idu vyberat mandle,potom budem este 3 tyzdne doma. Do vtedy sa chcem vratit na svoju vahu,takto sa citim zle. Je tu niekto kto by sa rad pridal? Mozme si tu pisat jedalnicky,rady,podporovat sa....meriam 170 vaha 61 kg

Lucka8

Ahoj, ja si myslim, ze mas skvelu vahu a vobec ti netreba schudnut :) Co by som ja dala za taku vahu... Ja meriam tak isto ako ty a vazim o 10 kil viac, a chcela by som sa dostat na tu vahu 62 a bola by som dokonale spokojna :) Ja radikalne menim stravu a kazdy den cvicim.. Ale myslim ze tebe to vobec netreba, myslim si, ze uplne staci ak vypijes 2 litre vody denne, ziadne sladene napoje, iba vodu, z jedalnicka odstranis biele pecivo a zemlicky a po 18 nebudes jest :) A myslim, ze kila pojdu urcite dole.. :) Vela stastia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.