Žiarlivosť

Príspevok v téme: Žiarlivosť
čo teraz

neviem čo mám robiť, som strašne žiarlivá na kamošku môjho priatela..síce je daleko od nás ale niekedy mám pocit že ju berie na viac ako mňa..ona s ním spala zo 5 krat pred pár rokmi a zostali kamoši ale ja sa bojím že priatel chce ju naspäť alebo naopak...furt rozprava o tom čo bolo s ňou a ja len čuším...žial som mu nemala odvahu povedať ani to, že som panna, lebo furt hovorí len o tom čo bolo s monikou, čo všetko zažil s ňou..tento víkend sa chystáme mať spolu prvý spoločný večer vo dvojici a mám strach lebo žiarlivosť ma od neho odsúva a žial neviem mu veriť :( nechápem prečo ju musí tak často spomínať..podla mojej mamy ma len provokuje aby som bola žiarlivá lebo ja som si tiež všimla že niekedy akoby už naschval o nej hovoril..ale mne to nepripadá dobre, skôr mám z toho depky že nie som pre neho dosť dobrá :´(

jahodka123

Aj ją niekedy dost casto spominam byvaleho a nic viac za tym neni. Skratka sme toho spolu vela prezili a to sa len tak vymazat z hlavy neda. aj ked ho spominam, nechcela by som ho spat ani za milion ! :-D Chce to len viac sebavedomia...

Slecna A.

cosi podobne som zazila. Neustale mi rozpraval o svojej byvalej babe, dokonca aj o intimnostiach, ako skvele mu to vedela urobit, kolko mala orgazmov.....Svato svate slubil, ze u neho ona uz nema sancu a nechcel by ju naspat ani za svet. Verila som mu aj napriek tym reciam. Ked som videla ju, ako sa tvari pri nom, bolo mi jasne, ze on je mozno uz vylieceny z toho vztahu, ale ona rozhodne nie. Povedala som mu to, povedala som, ze by som bola nerada, ak by sa stretavali, aj napriek tomu, ze ona ho este stale chce. On si to samozrejme nechcel priznat. Pohadali sme sa par raz kvoli tomu, zatiahol do toho aj svoju matku....no des. Bola som oznacena za ziarlivu, (co som nezniesla, bola to pre mna hanba) tak som sla kvoli tomu k psychologovi. Psycholog nado mnou pokrutil hlavou a odkazal priatelovi, ze ten ho ma navstivit a nie ja....
Po case sa ukazalo, ze ano, skutocne byvala po nom este sla a preto s nou prerusil akykolvek kontakt a ospravedlnil sa mi.
Moja rada. Vydiskutujte si to. Preco ju stale spomina, ake ma na to dovody, ci ju este stale nechce spat. Aby si jednoducho vedela, ci je za tym len jeho povaha (moj priatel byvalku nehovoril o byvalke preto, aby spominal na krasne chvile, ale preto aby som co najviac o nom vedela), alebo preto, ze ju este stale chce...Musim sa priznat so svojimi pocitmi, no nezabudni byt asertivna, to je jedine, co ti pomoze

mimka2

otrasne ,otrasne..zazila som davnejsie nieco podobne.... az som s toho asi aj cvokla. ja som robila a moj...bol s kamaratkou v bazenika -pica!

Agnes999

Normalne to nie je, ja by som nikdy neprisla o poctivost s chlapcom, ktory stale hovori o svojej byvalej. Prvy sex ma byt z lasky, ma to byt pekne a u teba to pekne nie je ani teraz, nikdy nebolo a nikdy nebude. Nechces si najst niekoho, kto bude posadnuty tebou a nie nejakou druhou? Inak budes mat na stratu poctivosti cely zivot dost trpke spomienky a to by bola skoda.

Klasik12321

"podla mojej mamy ma len provokuje aby som bola žiarlivá" - podla mna skor provokuje Moniku tebou - asi mu Monika povedala, ze zostanu iba priatelmi a on chce nieco viac, preto si nasiel teba, aby ju vyprovokoval k tomu, aby zacala ziarlit a porozmyslala, ci jej na nom nezalezi...
V zivote by som babe na ktorej mi zalezi nehovoril o byvalej, lebo viem ako je to pre babu zranujuce...

james bond

pokial ti stale rozprava o inej ked je s tebou tak je nezrely, ma komplex ak chce aby si ziarlila alebo to co pise mimulus