Farebne šampony na vlasy

Príspevok v téme: Farebne šampony na vlasy
dl

su aj ine sampony na vlasy okrem pallete schwarzkopf? Pretoze tieto vsetky chytaju na tmavo, teda aspon u mna. Ci si dam svetlucko hnedu, ci tmavohnedu alebo ciernu, vzdy je vysledok cierna farba. Normalne som rozmyslala ze aky by bol vysledok po aplikovani blond, ci tiez cierny :D original moja farba vlasov je tmavohneda. Dakujem vam

ebi777777777

všetky, teda takmer všetky hnedé chytajú na čierno,
a aj keď prvý krát nechytia na čierno, ale si píš, ak si pravidelne s tou istou hnedou/ým farbou/šamponom každý mesiac budeš farbiť,..... čierne vlasy budeš mať

dl

vies ja nechcem nejaku radikalnu zmenu farby kde by bolo potrebne riadne zosvetlovanie. Ja som len chcela dosiahnut lesk a troska iny odtien a nie zrovna cierny ktory sa tymito farbami palette da docielit. Vo vseobecnosti je zname ze tato znacka farbi dost tmavo tak ze ci nepoznate nieco jemnejsie..

gimienkis

Nečuduj sa že Ti to chytá na tmavo. Ak máš raz tmavé vlasy, farby ti nepomôžu, nie to ešte šampóny. Ak chceš zmeniť farbu na svetlejšiu musíš ju prebiť farbou, nie šampónom. Ak farba nebude stačiť, tak iné procedúry u kaderníčky. Ja sa do toho nevyznám, ale šampónom nič neporiešiš.