Tehotenstvo a mozgova disfunkcia

Príspevok v téme: Tehotenstvo a mozgova disfunkcia
Lucia1985

Dobry den,
neviem ci tento problem spravne popisem, mam znamu, ktora sa narodila s mozgovou disfunkciu je v podstate normalna ale vsetko co sa jej povie chape oneskorene. Nerozozna dobre veci od zlych a k srdcu si berie len tie zle. V detstve mala poruchy reci, hyperaktiva bola, ked nieco urobila zle za 15 minut si to uz nepamatala..., ale tym najvacsim problemom u nej je, bolo a myslim ze aj bude to ze mava sex s hocikym kto jej pride pod ruku. Staleho partnera ma ale to je len na vonok aby si rodicia nemysleli ze stale chodi za druhymi. Ibaze ona otehotnela myslim ze ani nevie s kym ale zhodila to na toho svojeho staleho partnera. Rodicia jej teraz idu chystat svadbu pretoze nechcu aby ich ludia ohovarali ze cakaju dieta a ani nie su zobrany. Ja sa ale najviac bojim o to male babatko. Moze mat mozgova disfunkcia nejaky vplyv na tehotenstvo? Moze to nejakym sposobom ohrozit dieta? Treba uzivat nejake lieky aby sa to dietatko narodilo zdrave? Pokial ho samozrejme donosi.
Bola by som velmi rada keby ste sa mi k tejto teme vyjadrili popripade mi poradili ako u takehoto cloveka ktory je doslova posadnuty sexom s inymi chlapmi postupovat teraz ked caka dieta.

drôt

toto je vylucne v kompetencii psychiatra, ty s tym nezmozes nic.
navyse tazko povedat, cim je ta "dysfunkcia" sposobena, ak je to dane geneticky, moze byt retardovane po nej. Co sa tyka promiskuity a nezdrzanlivosti v sexe pri mentalnej retardacii, som za sterilizaciu.
ten jej buduci zenich je taktiez mentalne retardovany, ked si chce zobrat zenu spavajucu so vsetkym, co ma vtaka?