Socialna fobia, uzkosť, vnutorna nervozita, panika

Príspevok v téme: Socialna fobia, uzkosť, vnutorna nervozita, panika
ccc666

Zdravím neviem si už s tymto problémom rady,bojím sa ludí,som nervozny a nemam byť prečo,stale sa ponahlam aj ked nemam kam,proste preživam neustaly stres,pričom mi nič nechyba.Komplikuje mi to život,viem že mám psychickú poruchu bol som aj u psychiatria ten mi dal lieky ktore aj zabrali tak na 60-70% lenže nedavno sa mi vyskytol další problem že mam zvyšený bilirubín a mám pocit že je to z tych psychiatrickych liekov ktore som bral,takže ich už neberiem.Pojdem síce na vyšetrenia a uvidim ale ostal som v slepej uličke,bojím sa znova navštiviť psychiatria a brať tie oblbovaky(ktore sice pomahaju) aby mi to niečo nepoškodilo napr pečen.Viem že tak či tak to nemožem brať celý život ale bez nich je mi hrozne.Prosim o rady.Ešte skusím napr volne dostupne lieky ako sedativ pc alebo guajacuran aj ked pochybujem ze mi zaberu.Prosim o rady ako z toho von

WHISPER

ja ked som v strese, mam nervy, dam si večer najneskor o 17 aby som rano aj vstať vedela o 4 do práce...asi 2x do roka neurol ale pol tabletky!!! a odpáli ma to kvalitne...! ani ni polhodina a už učinkuje, ukludní ma a spím celú noc ..!

tak si neviem predstaviť aku zavislosť musíš mať ked berieš 3x denne a nič to s tebou nerobí...

WHISPER

milá pipi... zaujimalo by ma kto ti napisal ten neurol... kedze je návykový...! je rozdiel si zobrat 1tbl. raz mesačne.. ako brať ho 3x denne...!

pochybujem že si svoj rpbolem riesila so psychologom...
predpokladam ze ti ten neurol napisal iba! obvodný....!

zajdi za psychologom, skus to riesiť bez liekov...

a pokial ten neurol uz beries dlhodobo je mozne ze si uz na nom aj zavisla, tak máš problem moja..!

Pipi141207

Dobrý deň , mám to každý jeden deň a nevjem ako stoho von , tabletky mám ale zhoršuje sa mi to , beriem neurol 0.25 tri razy denne , niekedy aj vjac .. Niesom schopná vísť na ulic , nejem , nepijem

fobotpnik

Ano ale vela ludi mysli na situacie vopred a vidis ze niektorym to problem nerobi. Fakt asi jedine co sa da robit je neunikat predtym inak sa to zhorsi ale celit tomu , inak to bude mat jedinec v zivote tazke.

pacient123

fobotonik" -fúúha opísal si to uplne presne ...aj ja tto tak prežívam tiež si prehram nejakú situaciu vopred a potom sa to aj stane a mam paniku a vyzeram potom jak debil !!!! no nwm či sa to dá ovládať ale podla mna chyba je v tom že na to myslíme a to je ten špúšťač všetkeho ....keby sme na to nemyslely tak žiaden stres ani panika by vzniknúť ani nemohla lebo by nemala ako !!!!! ....

fobotonik

Tak strucne , mam velke usiska a aj ked mi to ostatni nedavali najavo stale som myslel pri pohlade inych ludi ze pozeraju na ne. To je moja teoria ako vomne vypukla taka tiez fobia ale mensieho stupna. Najhorsie je ak viem co sa bude diat a v hlave si to uz prehravam a mam stres. Takze skusam na menit mysloenky ked sa mo take nieco stane. Dalej sa obcas vystavujem situaciam kedy mam stres aby som sa to naucil ovladat. Stve ma ze vzdy scervenam to neviem ovladat. A ako posledne co mi dost pomohlo je zvysenie si sebavedomia cvicenim. Uz sa to pomaly zlepsuje , drzim palce.

pacient123

už som si myslel, že som jediný ...sa mi aj ulavilo a som rad že existuje tato stranka kde sa dozvedám že niesom jediný ktorý ma na prvy pohlad byzardný problém ! ja sa priam hambím prejsť okolo ludí nwm či sa mam pozerať na nich alebo do zeme a s toho mam stres a paniku atd atd som velmi hamblivý to je už nejaká fobia !!!...a potom sa s toho cítim hrozne .....zmeniť sa dá len treba chcieť a lieky nepoužívaj lebo máš problém, ktorý je spôsobení tím že si uveril tomu že si možno iný alebo že vôbec máš nejaký problém ...a nelám si hlavu čo ti tvrdia ostatný ver len sam sebe lebo len ty si dodáš sebadôveru tim že uveríš sam sebe .......kukni si film : ROZHOVORI Z BOHOM môže ťa inšpirovať su tam vela hlášok ktoré ťa môžu inšpirovať ...nwm či maš frajerku ,ale ak nemáš tak sa pokus ju naisť bude ti lepšie laska ťa vilieči