Zahadna diagnoza

Príspevok v téme: Zahadna diagnoza
maria096

dobrý deň...som v strede lekárskeho maratónu a rada by som vedela aj Váš názor, keďže stále neviem čo mi je...začiatok: tlaky na hrudi,zlé dýchanie,bolesti hlavy,slabosť, únava,zvýšená teplota, pocit cudzieho telesa v krku( obvodný:atb, vraj zápal v krku), počas liečby( hnačky, nechutenstvo,závraty, necitlivosť končatín,stále zvýšená teplota)...neprechádzalo, takže obvodný opat dalsie atb, aj keď som žiadny zápal podla mna nemala ????stavy neprechádzali, schudla som asi 5 kg, strašná únava, pridali sa depresie, mravenčenie v končatinách,akokeby mi tam dačo lozilo, hlavne lýtka,pocit telesa v krku stále,závraty, pocit na vracanie, bolesti hlavy,triašky,slabosť v končatinách, časté nutkanie na močenie aj vyprázdňovanie, vypadávanie vlasov, studené ruky nohy, tiky vo svaloch..krv dokonalá, aj biochemia aj obraz plus test na stitnu tiez, ekg,echo v poho...orl kvoli telesu tiez.....ja uz neviem, nemáte niekto nieco podobné???aleco co to moze byt?

emily

majka, ak sú tieto vyšetrenia negatívne- neprežívaš stres, ťažké životné obdobie? hoci to znie divne toto všetko môže byť nervového pôvodu- skús psychologa, psychiatra. mala som kolegynu, ktorá trpela podobnými problémami nakoniec sa dostala k psychiatrovi, je na tabletkách a žiari zdravím

maria096

robili mi akurat na chlamydie, to som mala vsetko negativne.....fakt uz neviem.velmi ma to obmedzuje vzhladom na neskutocnu unavu a hneva ma aj to padanie vlasov.vzdy som ich mala silne a huste a zrazu sa precesem a je mi do placu....a tiez to mravencenie po lytkach a zaskuby svalov su neznesitelne, o nevolnostiahc ani nevravim...beriem Bcko, kupila som si imunoglukan, aloe vera gel,ginko na tie ladove ruky a nohy, som obejnana na diagnostiku tradicnej cinskej mediciny..neviem uz co mam..trva to vyse mesiaca

RNG

Je hromadu infekcii, na ktore atb nezaberaju a ktore lekari casto nevedia ani presne diagnozovat. Ale mozes mat len pokazene travenie, co je vec dostatku kyselin, enzymov mikrovlaknin a dobrej crevnej probiotickej flory.Co nemas v dopstatku sa da doplnit.
Najma po pouziti atb treba crevnu floru podporit, lebo atb ju spravidla znicia a dobre osadene creva probiotikami nam nielen pomahaju travit, ale sa tam vyrobi kopa vitaminov, zivin a az 70% vsetkych obrannych latok, co ma telo k dispozicii, tj viac, nez je samotne telo schopne vyprodukovat.