rozbor krvi

Príspevok v téme: rozbor krvi
dadda

dobry den vedel by mi niekto poradit ci sa da obavat z rakoviny ked bol rozbor krvi v poriadku?
psychicky ma nici pomyslenie na vazne ochorenie .asi tak mesiac mam bolest v krku taku obcasnu , tupu bolest je to . tato bolest mi vyraza do laveho ucha , boli ma aj sanka a lava cast tvare . neviem ci to nesuvisi s rastom zubu mudrosti .navstivila som krcnu lekarku uzliny a vsetko ostatne je v poriadku nevedel by mi niekto poradit z coho to moze byt .nechudnem , ani sa necitim unavena iba tak z lenivosti rada spim:)dakujem za akukolvek odpoved

cora1654

ja mám ten istý problém ako Ty ale na pravej strane. Momentálne chodím na obstreky, u mňa je to porucha temporomandibulárneho kĺbu - hrozný názov. Ja nemám vzadu zuby, už 20 rokov na pravej strane nežujem tak to je asi z toho u mňa.

caligula

Dobry den vedel by mi niekto poradit ci sa da obavat z rakoviny ked bol rozbor krvi v poriadku?jedna sa o hrcku na stehne... je to vraj zvacsena uzlina..ale niesom si isty s diagnozou

vlastickaa

poradi mi niekto?mam zle vysledky krvi z rozboru z genetiky:ENA,SS-A-silne pozit.+RO-52 tiež silno pozit.Casto ma boli prava strana na krku a stupnuje sa to až k uchu,inak sa citim celkom okey.Občas som unavená a v poslednom čase som pribrala.Po krčnej stranke mam na pr.strane vyraz.zväčšené priušne žľazy a stale sú nemenne,po zubnej stranke vsetko v poriadku,slinne žľ.tiež a reumatologička mi tiež nemôže nič najst.Bola som aj u ortopeda,krčna chrbtica je v poriadku a aj očné!Som už z toho zúfala,prosím ak mate taký problem poradte mi!

siouxss

samozrejme mate vo vsetkom pravdu andie. ja uz som skutocne neni v ziadnom strachu ani v strese . som teraz opat v pohode. akoze vam poviem , dostalo ma to od vtedy ze som si vsetky priznaky zacala sebe pripisovat . akoze vazne to bolo uz strasne . aj priatel ma uz ukludnoval nedalo sa to ... ako mi ten lekar napisal na tomto fore ze moze ist o rakovinu . sa mi normalne vcera ked som si sadla do kresla v ambulancii , zacala klepat noha . akozeee fakt ta psychika len chorobi podporuje . uz som naozaj v pohode _

andie

dada, musim povedat, ze aj ja som si odskakala svoje s uzlinami, ked som bola v zahranici. nastasttie som dosla domov a nechala si vysetrit obavane uzliny ukludnila som sa. teba to akosi ani po vystreni nepreslo..ak na to budes stale mysliet, dostanes sa na psychiatriu.. priznaky, ktore popisujes su uz len cisto psychickeho razu..nerob z komara velblouda. jeden vyborny lekar mi raz vravel vzdy sa na kazde kychnutie pozerajte ako na obycajnu nadchu, ale preverte ci moze ist aj o anginu ci chripku. nie ze okamzite nasadite antibiotika na zapal pluc. (snad ste pochopili kam som tym mierila.) nedavno mi priatel spominal, ako jednu zenu poslali na psychiatriu, pretoze od roku 1981 bola kazdy mesiac minimalne raz v ambulancii..

andie

z rozboru krvi sa daju zistit patologicke hladiny onkomarkerov, ale o ich vysetrenie musi poziadat lekar. nie je to beznou sucastou vysetrenia krvi v zmysle, ze ak na to nemate podozrenie alebo nepoziadate lekara, tak nema dovod to zistovat. musim len suhlasit, ze ludia na tomto fore vytvaraju kopec katastrofickych zaverov miesto toho, aby zasli za lekarom..ja to proste nechapem. tiez som citala tie lymf. uzliny a len som sa chytala za hlavu..su veci medzi nebom a zemou, ktore nikdy nepochopim. ta hraskova uzlina, co si dada spominala je uplne fyziologicka a boli ta uz z toho, ze si ju stale hmatas..ukludni a prestan stresovat.

siouxsie

pisem opat ja dadda . znovu som sla ku krcnej vsetko v poriadku vsetko ciste v norme .uz som bola zufala uz som zilas tym pocitom ze to bude vazne . tieto fora c mi to stazili lebo som chcela vediet co mi je a pritom ako som nasla chorobu lymfat.uzlin zacala som si vsetko citat a zrazu som mala vsetky priznaky . je dobre ked sa dozvieme dobre rady ktore nam zdravotne pomozu ale ak mate nejaky zdravot. proble radsej vyhladajte lekara . ja som bola dovcera v riadnom strese uz ma vsetko bolelo ale akonahle som sa s lekarkou porozpravala ten strach a obavy zo mna zrazu opadlo. a neuverite.... prestal ma aj krk boliet a vsetko , citim sa vyborne. aj lekar v sekcii orl , mi poslal mail ze by mohlo ist aj o nadorove ochorenie , radsej nevyhladavajte nic sposobuje to potom hrozny strah. viem ze je to len orientacne a tak predsa sa toho chytite nie? ja mam te bolesti ze vraj mozno aj z alergie , som vegetarianka a mozno mi nejaka potravina nerobi dobre , ale hlavne sa mi te zuby mudrost tlacia von. lekarke som si aj hodnoty krvi dala pozriet , lebo som neverila obvodne. upokojilo ma to natolko ze som vysla s ambulancie radostou a s usmevom. a rng mal si zrejme pravdu s tou alergiou...a k tej sedimentacii- ja som mala 8/20 a ze vraj to je vynikajuce , ze pri nadorovych ochoreniach byva nad sto za 1 hodinu .

dadaaa

co robit ked mam pod sankou pohyblivu gulku asi ako hrasok , citim ju ked si predkolnim hlavu dopredu ...celkom aj troska boli. pred mesiacom mi robili sono uzlin . nemusim sa obavat je to normalne ? a este sa mi tak tazsie nadychuje, tak asi ze nemozem sa nadychnut az na dno... dakujem rng ... este som si nekupila ten extrakt , ale len zatial pijem olivovy olej... a dost mi chuti