Krasny chlap neznamy

Príspevok v téme: Krasny chlap neznamy
Truffla

Ahojte

pred dvomi tyzdanami bol koniec zo soferom a neviem preco ale mne to ani trochu nebere... nevyronila som ani slzu, ani mi za nim neni luto ani nic.... To len dokazuje ze som ho nelubila a ze sa mi totalne znechutil aaa ze uz myslim ze viem tie negativne emocie v mojej hlave potlacat.

Teraz novy pribeh... ja viem.... mala by som kaslat na chlapov ale niesom zamilovana len je ten chlap pekny.. ale pekne popriadku ...

Pred dvomi mesiacmi som stretla krasneho chlapa, vyzeral fakt uzasne a velmi sa mi pacil. Ale stretla som ho raz a brala som to tak ze ho uz nikdy neuvidim. Nakoniec som ho stretla mnuly tyzden, ako vychadzal z domu pri mojej skole... Videla som do akeho auta nastupil tak som si to zapametala.... a Na druhy den som mu za celne sklo odkaz s mojim cislom, nech sa mi ozve.... hned sa mi aj ozval a zacali sme si pisat smsky... predstavil sa mi menom a ja som mu povedala ze som ho stretavala par krat pri skole a ze by som sa s nim chcela stretnut, ze by som sa rada zoznamila.... tak on suhlasil.. a neskor vecer si ma pozrel na facebooku, teda ajk vyzerama secko...nakoniec som zisitla ze kedysi bol v jednej realcii, bol v telke a ja som ten program uplne sledovala takze si ho trosku pametam... ma nieco cez 30 a je slobodny.... je to byvaly olympionik a majster europy v jednom sporte a teraz uz ale podnika.... je velmi inteligentny a vtipny a tak... ked som prec, piseme si sem tam a mame take svoje vtipy takze sranda... Uz sme sa aj stretli abolo to fajn lebo sme mali o com kecat, lebo ten sport som robila aj ja a bolo velmi dobre.... a mame sa stretnut zase.. aj ked som to stretnutie iniciovala ja... viem ze ma ale velmi malo casu.. o 9 chodi vecer domov, uplny workoholik (co sa mi paci)

Nechcem teraz hned na neho 'skocit'alebo co... chcem sa s nim len stretavat a dat tomu sancu alebo co... ale vobec neviem ako na to .... neviem ci ma zaujem alebo co.... lebo prvy krat ked sme sa mali stretnut napisal : nic si od toho ale neslubuj.. a ja ze ci to mysli tak ze ide len o zoznamenie a on ze ano ...

takze vobec neviem... viem ze som od neho mladsia a viem ze takto si najdem vzdy niekoho... ale ja by som si velmi priala aby to vyslo ...

co mam teda robit alebo skor nerobit ?

Filipova

Truffla, to nie je pravda, raz si povedala aj stat alebo nejake mesto.. neviem uz presne, len viem, ze som si to na nete vyhladala..

Tvoje priezvisko, pokial dobre pamatam, zacina na T..? Nepamatam, bolo to davno :D

Truffla

tak pekne poporiadku....
1. Kedze moj tatko robi velvyslanca, neviete kde byvam, neviete mesto ani stat :) to ze je toto slovenska stranka, neznamena ze aj ja tam zijem a ked uz tak, pendlujem slovensko a ine krajiny... Ale to je jedno.
To ze je olympionik, neviete aky sport ani nic a verte ze olympionikov je na slovensku vela :)

a k nemu.... Piseme si, je vtipny, mame sa o com rozpravat, kedze sa vyznam v politike atd, on je tiez dost do toho tak sa vieme porozpravat. Robili sme rovnaky sport a pozname niekolko spolocnych znamych.
Chcem aby sa namotal... Teda aby sa zalubil. Vminule sa ma syptal, ze co ma tak bavi si s nim pisat a cajickovat.
Ja som mu povedala ze ma zaujal a chcela som sa s nim zoznamit.
Chcem to ale tento krat nechat volne plynut a uvidi sa ako....
Len on ma velmi vela prace, stale len telefonuje, chodi za klientmi a casu ma malo ale povedal ze ked je cas, ze rad sa stretne. A ze sa mu pacilo stretnut sa. A stale musim byt ja ta akcna, teda niesom este ale ja som ho zavolala von, nie on mna. A mne je blbe volat ho, ale pochybujem ze by sa ozval sam :/

Filipova

A este ked zverejnuje informacie aj o nom.. olympionikov na vychode cca 30 rocnych az tak vela nebude :D

Ja byt chlapom, tak sa jej vyhybam na kilometre.. ten chlap bude hned zverejneny na internete :D

Filipova

Ja si myslim, ze o Truffle uz vie cele jej mesto..:D Ked dokonca na internete nema absolutne problem s anonymitou, minule tu presne vypisovala kde jej otec robi velvyslanca, atd..

Truffla je podla mna vsetko mozne, len nie inteligentna..

A k jej dalsiemu "objavu" sa nevyjadrujem :D

ebi777777777

ja ešte nadviažem na predchádzajúci príspevok, druhá vec je, že takto si v meste "robíš zlé meno", a ver tomu, vyžehliť si zlé meno, nie je bohviečo, z akého si mesta??? takéto veci sa rýchlo roznesú a koľko príspevkov si už zakladala na obdobnú tému, nečudovala by som sa, že o tebe a o tvojich nerozumných praktikách vie celé mesto. Uvedom sa čím skôr, kým ešte budeš mať priestor všetko napraviť