Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suche vlasy bez lesku

sonka

Inak skvel=e sú aj šampóny a pod. od Matrixu, ale v kadernic. salónoch sú predražené. Na nete sa dajú objednať lacnejšie. Neviete stránku?

sonka

s.m.i.l.e.
presne ten šapm. doliva, o kt. si písala mám teraz a mne veľmi nepomáha, neosvedčil sa mi, tka už si ho zas nekúpim. Ale už som mala aj iné šampóny z lekárne a tie boli super. Tie z obchodov, tak čo ja viem. Nie sú podľa mňa až takňé dobré, keď si porovnám s tými z lekárne, tka už vôbec nie.

Mimi323

Jaja, Genera vyzerá takto:
www.drostra.cz
No a tu je firma, čo to distribuuje do drogériek, ak tam napíšeš alebo zavoláš, tak ti povedia, kde v tvojom meste ju dostaneš, lebo nemajú ju v tých takých veľkých droerkách.
www.lion-topolcany.sk
Zatial je to to najlepšie čo som skúšala. Ja nie som za Glisskur, Pantene, Elseve a podobné dristy. A toto je navyše aj lacné, ale dobré.

s.m.i.l.e.

mne pomohol na moje suche , dlhe vlasy bez lesku sampon z lekarne , vola sa doliva, je olivovi a stoj okolo 5eur.No a pomaha, ak si po umyti vlasou preplachnes vlasy z 3 dielikmi octu a 3 dielikmi vody, nechas chvilu posobit, a potom zmyjes.:)

Mimi323

Alverde je lepšia značka ako Balea. Obe sa vyrábajú pre DM. Ja mám najradšej masku Genera - ovocnú, pol kilová stojí 80sk a je výborná.

jaja_17

ten sprej som neskusala...ale ludia ja vam poviem ze ja ako som si zafarbila vlasy a kupila novu zehlicku tak sa mi lesknu neskutoscne vseci su s toho mimo ze ake mam leskle a pekne ale neviem ci me je...ci farbou alebo zehlickou alebo...neviem

zuzi

a nepouživa niekto z vas nejaký sprej s leskom? viem že ich maju rozne značky, ale este som neskusala nic okreme got2be, ale od neho sa mi neleskli vlasy....s akými značkami ste spokojne?

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.