suche vlasy bez lesku

fraisee

gliss kur je velmi dobra sada - mne vyliecila moje vtedy znicene vlasy so zehlicky a na lest je super taky ruzovy sprej na vlasy od glisskur.velmi dobry

Veronika L.

ja som mala po farbeni ked som mala este blond vlasy strasne vysusene vlasy, skoro vsetky rozstiepene a extremne sa aj lamali, pomohla mi kozmetika z Avonu, je super a nie je ani draha,dobre je na tom,ze tam mas vsetko mozne v zavislosti od konkretneho problemu a typu vlasov, ale mne najviac pomohlo serum a suhce vlasy pre regeneraciu a vyzivu vlasov-taky olejcek a navyse supeeeeeeeer vonia a taktiez sprej pre dokonaly lesk vlasov-pravda je taka, ze nikdy sa mi vlasy neleskli a neboli take zdrave ako po tomto :) a stojia 169 a 119 Sk fakt sa oplati vyskusat, ale vraj dobra je aj regeneracna maska na suche alebo poskodene vlasy z Avonu,mala ju mama a ta si pravidelne fenuje a kulmuje vlasy,takze ich ma fakt vysusene a viem,ze jej to pomohlo

pettusska

ahoj, tiež som mávala extrémne suché vlasy bez lesku, ale našla som si dobré prípravky a finančne nie sú tak náročné. Raz týždenne odporúčam masku GLIS KUR, po každom umytí GLIS KUR- HAIR REPAIR- v spreji, pekne sa vlasy budú dať rozčesať, vlasy nechám prirodzene usušiť, potom si dám vosk TAFT SILK-FLEX SHINE WAX- ale mierne s voskom, vlasy majú prirodzený vosk a časom ako aj už u mňa, vosk nebudeš potrebovať, len na vytvarovanie účesu:)