Tajná svadba!

Príspevok v téme: Tajná svadba!
Dejkana

Čo si myslíte o tom, keď sa dvaja ľudia rozhodnú zobrať, utajene, len s 2 svedkami, lebo nechcú robiť zbytočné halo so zbytočne predraženou svadbou, vybavovačkami.... je to bláznivé, alebo až príliš drastické, keď sa o tom potom dozvedia rodičia a najbližšia rodina? :D Boli by ste takého niečoho schopní, alebo zazlievali by ste to, keby to spravili vaše deti??
Vďaka za každú radu a názor:)

novaktomas

svadba na maledivoch neplati u nas, stoji cca 2000 a viac, a je to len formalne "ano-ano"
aj ked nadherne!!!

chcete fotky?

:P

trumak

Rita, neviem, akych mas rodicov. Ale tych mojich by sa to urcite dotklo. Mas nejaky problem so svojimi rodicmi, alebo svokrovcami ? Lebo chapem, ze mas tremu pred plnym kostolom, ale toto su ludia, ktorych zrejme velmi dobre poznas. A ak budete mat svadbu v nejakej malej kaplnke, kde bude tvoj buduci manzel a vasi rodicia, tak to snad zvladnes. Iny pripad je, ak by si nevychadzala dobre s rodicmi, alebo svokrovcami. Pripadne, zeby boli proti vasej svadbe. Ale ak vas maju radi, tak to ti urcite stoji za to, aby si ich vzala na svoju svadbu. Bez omse to bude trvat do 30 minut aj s pripravami. A ty tam povies par slov. Ved ked sa stretnete na viancoe, tak to tvra niekolko nasobne dlhsie a urcite tam rozpravas ovela viac.

salalalalala

Rita, to musis vediet ty, my ich nepozname. Ja poznam par ludi co to takto urobili, a nitko z toho nemal "problemy" v rodine. Dokonca aj v nasej rodine sa vyskytol taky pripad a ani sa neoslavovalo. Je to o vas dvoch, nie o nikom inom.

Rita786

No ved tak by sme to asi aj chceli.Teda jediné reálne riešenie. A myslíte si že to by nebolo zlé, alebo neúctivé voči rodičom..veď spolu by sme to oslávili..akurát žeby natom obrade neboli.Myslíte že by sa ich to nedotklo?

trmak

Ja by som jednoznacne neodporucal to robit utajene. Natrvalo si tak mozte pokazit vztahy s rodinou. Ale svadba je o Vas dvoch. Vy rozhodujete, kto pride na obrad a kto pride na oslavu. Ak chcete malu svadbu, tak spravte malu svadbu. Ak chcete grilovacku miesto oslavy, spravte grilovacku.Ale rodicov by som z toho nevynechaval. Myslim, ze si zasluzia byt na Vasej svadbe a zaroven predpokladam, ze tremu pred rodicmi nemate a zvladnete to, aj ked tam budu. Vsetci ostatni hostia su len na vas.

Slobodna

Moja predstava: Ja, ženích + 2 svedkovia, v kostole. Po pol roku to povieme rodine, že sme sa vzali a urobíme veľkú pohodovú opekačku :) Úplná pohodička, žiadne tradičné formálnosti a nevkusné dary.

Maoam

vsak sa vezmite so svedkami a dodatocne urobte oslavu rodine a znamym...obrad inde, oslava inde, aby to nebolo take napadne

Rita786

Pre mna je najvacsi problem obrad,kde mam byt stredobodom..hladam riesenie ako to oddelit od oslavy..tu by sme pre najblizsiu rodinu samozrejme spravili..tam to uz nejak zvladnem

Prezyvka55

Maoam tak svadba ma byt podla mna o dvoch ludoch :D ale zas na druhej strane sa ukratili o svadobne dary .. teda priborove a tanierove sady ci salky :D