Tajná svadba!

Príspevok v téme: Tajná svadba!
Dejkana

Čo si myslíte o tom, keď sa dvaja ľudia rozhodnú zobrať, utajene, len s 2 svedkami, lebo nechcú robiť zbytočné halo so zbytočne predraženou svadbou, vybavovačkami.... je to bláznivé, alebo až príliš drastické, keď sa o tom potom dozvedia rodičia a najbližšia rodina? :D Boli by ste takého niečoho schopní, alebo zazlievali by ste to, keby to spravili vaše deti??
Vďaka za každú radu a názor:)

Dejkana

No teraz uz koncime skoly, takze odteraz by sme si uz platiti vsetko sami, doteraz mi vsetko platili rodicia, ale od jula to uz bude ine... a nebyvali by sme u svokrovcov, ale v spolocnom byte aj ked v podnajme. Doteraz sme spolu byvali len tak, ze na leto, ked sme brigadovali, alebo ked sme boli spolu pocas skoly na par dni, lebo nestudujeme v rovnakom meste, ja k rodicom chodievam len na vikend aj to nie kazdy, lebo byvaju daleko.

Dejkana

Inak s priatelom by sme mali kde byvat, ja sa povazujem za dost samostatnu, viem si predstavit aj to, zeby som mala dieta, aj ked zatial neplanujeme, ale myslim, ze by som sa dokazala postarat aj o to...

Dejkana

Asi si to este fakt rozmyslime no.... ja neviem, kebyze to poviem rodicom, ze sa vezmeme len rodicia a my dvaja tak by s tym tiez nesuhlasili a chceli by vystrojit velku svadbu- hlavne priatelovi rodicia a moji by sa ma pytali, ci som si ista, ze sa fakt chcem za nho vydat a rozculovali by ma s hlupymi recami, ale keby som natom trvala, chceli by mi tiez zaplatit svadbu, pricom viem, ze teraz na to nie su peniaze a potom co vsetko mi v poslednej dobe zaplatili som si povedala, ze peniaze na svadbu uz od nich radsej nechcem hlavne aj preto, ze by mi do svadby vela hovorili, co ma ako byt...a svoju svadbu by som si chcela zariadit tak ako ja chcem, nechcem tam mat ani ziadne ludove zvyky a zbytocnosti...ja proste neviem co mam robit s tym :/