Nechce mi žrať korytnačka...

Príspevok v téme: Nechce mi žrať korytnačka...
Sabii

Mám jeden problém s vodnou korytnačkou... Už dlhšiu dobu mi nechce žrať, kúpili sme jej aj tých sušených červíkov, aj granulky a aj kuracie srdcia... Neviem čo s ňou je, nevyzerá choro, alebo že by jej niečo bolo... Všetko v pohode až na to že nechce žrať. Má cca 5 mesiacov. Sestra mi hovorí že s ňou mám isť k veterinárovi, ale ja si myslím že je to dočasné a potom to prejde. Ale preistotu píšem na toto fórum aby ste mi poradili. Takže za každú vašu odpoveď vám budem vďačná... :)

rhea

lenze malinke korytnacky do 2 rokov by sa nemali davat zimovat... ma ohrievac a lampu??? ak nie, v tom pripade moze byt prechladnuta.. alebo je jednoducho apaticka...zalezi proste ci ma nejaky vyhrevny zdoj, male korytnacky ho musia mat..

mima.0

Moja nejedla cca 4 mesiace, myselela som že je to zmenou prostredia ale potom z ničoho na nič jesť začala znova a poriadne ako pred tým :) takže neboj

Sabii

katka 29: oukej oukej... ja som iba chcela vedieť nato váš názor... ja o tejto korytnačke viem to, čo mi stačí... :)

katka 29

To si robiš srandu ? :) nič v zlom, ale tak mohol by si si prečítať niečo o korytnačkách pred tým než ich začneš chovať ...Ona začne jesť ked bude treba, naša nežere aj 4 mesiace v zime, takže klud ..

Nelline

Ahoj, vodné korytnačky v zimnom období zvyknú upadať do letargie a stáva sa, že aj dlhšie obdobia nežerú. Osobne si tiež nemyslím, že by jej niečo bolo.