Treba mi chlapa

Príspevok v téme: Treba mi chlapa
tinka20

je zrejme ze asi potrebujem chlapa ako sol, dva roky som sama, mam 18, som mlada baba a kazdy mesiac ked mam plodne dni mama uplne chut, nepoviem ze na sex, lebo som este panna, ale minimalne na dake dotyky a maznanie a tak. mam dni ked mi je v pazi ci mam chlapa ci nemam, som spokojna a vesela a uzivam si zivota. mam dni ked ma chyta depka zo samoty a nudy a tuzby po nejakej intimite, a proste zavidim kazdemu spokojnemu paru, lezim v posteli a chce sa mi revat. mam dni ked by som skocila po kazdom. poviem vam neni som spata, som pekna, som atraktivna ale neviem si nikoho najst... mam kopu veci na co by som sa sustredila najradsej, ale neda sa lebo nemam s kym o tm hovorit, nemam sa s kym tulit ani nic... chodila som chvilu von s chalanom, presta sa ozyvat, a hotovo. ide ma roztrhnut. CO mam prepana robit?

Cindy35

ja ked som mala asi tolko rokov ako Ty, tak som sa tiez raz v jeden den takto zamyslela, ze to uz dalej nejde. bol 16.februar. to si neviem preco pamatam. a presne 16.juna som stretla uplne suproveho chlapa, perfektne obleceneho, tak trochu frajera co sa snazil vyzerat ako James Dean, este aj rovnake cigarety fajcil. okrem toho mal super biznis a mala som sa s nim ako v raji, este aj upratovacku sme mali. len som pribrala nehorazne z toho blahobytu. a do mesiaca sme mali zasnuby. takze myslim, ze treba chciet a do 4 mesiacov by sa to malo splnit! hoci ta story uz davno skoncila, rada na nu spominam.

andzinsan

no jun zneje lepsie.....ale ked nepride kysuca sem tak , pride mohamed k hore.)
no a to je jedno kolko bude mat, hlavne ze je dospela a bude mat poklad stale so sebou..))
a k tej skazenosti- dost ba slecen je prave s kysuc oravy, zemplina, gemera sarisa, atd..))
takze nevim ci su skazene, ale podla mna su dobre..

tinka20

tak este v juni mam primacky,vtedy este mierim do hlavneho mesta :)
a som decembrove dieta takze v jeseni este 19 nemam ;)

andzinsan

ba - zdola...ja len smutny som , za celu svoju karieru som pannu nemal, a tak mi je luto ze zas len nekto iny bude mat tu cest..(