Nizsi partner

svetlana6

ja mam priatela, ktory je o 3 cm nizsi ako ja (ja mam 168, on 165). tvrdi, ze kvoli tomu nikdy komplexy nemal. vzdy mal vyssiu frajerku. sme spolu od mojich 16tich, takze ja som si uz na to zvykla :) uz by som sa citila asi divne, kebyze mam mat nejakeho vysokeho chlapa :) kedysi som vysoke topanky nenosila, tak mi to bolo jedno. postupne ma to zacalo trochu mrziet (na vysokych podpatkoch vyzeram predsa len lepsie),ale nekupovala som ich. potom som sa na to vykaslala, moze mi to byt uuplne jedno, co si kto vravi a ako sa na nas kto pozera, normalne som si kupila lodicky na podpatku (cca 6 cm) a neriesim to. sme spolu 8 rokov, milujeme sa a sme stastni. tak co tam po 3 cm, su aj horsie veci ktore nas mozu stretnut. skuste sa nad tym zamysliet. co z toho ked je clovek krasny a vysoky, ale napr. chory, zavisly, ziarlivy, alebo sam...

ferra

lea to preto ze tvoj sef je zakomplexovany typ alias Deni deVito a ked takyto chlapi maju krasne vysoke zeny, bud ma dotycny vela penazi alebo penis az po kolena... sa hovori :-DD Podla mna vyssie zeny vyzaruju vacsi sexepeal, ale len zeny do 178cm. Viac by som nechcela mat. Inak po mne tiez kazdy chlap slinta a nie je to len kvoli vyske, ked uz sa tu kazda jedna chvalite :-))

lea

a vsak vsetky missky maju nad 175 cm a nie su pekne? ja mam skor skusenost s nizkymi kamoskami, ze sa v spolocnosti citia ako male pivo a potom ohovaraju

lea

coby nie, moj byvaly sef je maly plesaty, ale ked som mu robila sektretarku, dal by modre z neba, aby ma dostal. bola by to prenho prenho prestiz pred kamosmi mat o hlavu vyssiu dlhonohu blondinku

ferra

Ja si myslim ze nizkym muzom sa sice pacia vyssie zeny, stihle zeny(nie obrine) a radi sa po nich obzeraju, ale doma by taku nechceli mat.

mojaeni

Ahojte, moj byaly spoluziak je nizsi, ma snad nejakych cca.165cm. Uz roky ma jednu stalu priatelku, ktora je do neho vyssia min. o hlavu, nevravim, ked sa obuje do lodiciek.Posobii to tak smiesne, ked sa nich pozriem, ako sa drzia za rucicku a vykracuju si, naozaj ako maminka so synackom, ale im na tom nezalezi, nazory apohlady druhych si nevsimaju. A vyzeraju byt spolu spokojni, neriesia ziadne komplexy.
A naopak, jedna znama ma 184cm, cize riadna vyska, jej priatel mal 189cm,vyskovo k sebe pasovali. Lenze on a bola taka mohutnejsia a on stihly, takze v konecnom dosledku pri nej vyzeral taky celkovo"mensi"

lodička

golem mýliš sa.ja som vysoká176cm,moj manžel o 2 cm nižší a je zakomplexovaný chudáčik tým že všade kam sa pohneme po mne slintajú chlapi od 160cm vyššie.aj moj manžel tvrdí,všetci muži tajne túžia po vysokých štíhlych kráskach..však preto si ma aj vzal:)xixi.