co by ste urobili na mojom mieste?

Príspevok v téme: co by ste urobili na mojom mieste?
ajina

....lebo ja uz neviem co vlastne mam robit...mam uplne super kamosa...proste skvely rozpravame sa o vsetkom a mame aj dost spolocnych zaujmov....no co je najhorsie natom ze vlastne jeden druheho pritahujeme...no a este horsie je to ze on ma priatelku ...uz sme sa aj o tom rozpravali a dospeli sme k tomu ze vlastne ostaneme nadalej priatelia lebo on ju nedokaze opustit proste ze jej to po 3 rokoch nemoze spravit...ze to by bolo od neho svinstvo pretoze ona ho lubi...ja som toto jeho rozhodnutie samozrejme akceptovala aj ked je pre mna dost tazke mat kazdy den vedla seba chlapa o ktorom viete ze vas ma rad a chcel by vas...proste akceptovala som priatelstvo..no on aj napriek tomu stale mi proste naznacuje ze ma ma rad...je to ine ako s inymi kolegami...proste objatia a dotyky...ja viem ze to nie je spravne aj ked je to prijemne...no ja neviem co mam robit ...preco ked vlastne sme sa dohodli na priatelstve on stale tuto nasu dohodu porusuje? proste trapi ma...viem ze ho nemozem mat a ani nechcem...nechcem byt rozvracacka vztahov ale jednoducho ak sa vas dotyka chlap ktoreho este lubite....proste neviem co mam robit....

frh

Pridavam sa k moniqe a krasavici. Ak by ho skutocne aspon trochu trapil jeho vztah s jeho priatelkou, a zalezalo by mu na Tebe, vedela by si o tom. Bokovka. Uprimna sustrast, konaj HNED! Poznas jeho priatelku? Najlepsie by bolo sa s nou skamaratit a postupne jej vysvetlit s kym to vlastne tie tri roky je. Ktovie kolko podobnych stihol za tie 3 roky mat.

bejka

moj nazor je, ze ho nechaj tak. Nerob si ziadne nadeje. Je to vazne blbe, ze sa zahrava s obidvoma naraz. U nas polygamia nie je mozna. Stretla som sa s pripadom, ze chalan chodil dlho s jednou babou, ale zoznamil sa este s jednou, ktorej pisal, že je užasna a že ak by nebolo tamtej tak by ju hned bral. Nakoniec sa to skoncilo tak, že tu s ktorou chodil si vzal za ženu a tu druhu ma ako kamaratku a butlavu vrbu. Takze len namotava a vybera.

krasavica

Dufam, ze to fakt zoberies v poho a ze sa nenahnevas za to, co som napisala, ale ja si myslim, ze je to nazor vasciny, co si tvoj prispevok precitaju a ver mi, si mlada baba, ktora ma cely zivot pred sebou, tak sa neuspokoj s druhymi huslami a hladaj si vztah, ktory ta naplni po vsetkych strankach.

krasavica

Mrzi ma to, ale mam ten isty nazor co moniqa87, je jasne ze ju miluje a nikdy by ju nedokazal opustit, keby ano, tak uz to davno urobi. Proste on by nikdy nezahodil 3 roky s milovanou zenou za nejake poblaznenie z prace, pricom sa este aj nic nestalo, podla mna jedina zalubena si len ty...mrzi ma ze to takto pisem, ale je to tak. Uvedom sa cim skor, nech potom ti uz neubluzije, ale priucku by si on zasluzil teda, lebo mi to prpada strasne chrapunske aj voci tebe, ale ja voci tej babe s ktorou tak dlho chodi, aj ked ocividne ju lubi, keby je to vsak moj priatel a zistim nieco take, tak o neho uz ani nezakopnem. A ty si tiez rozmysli, ci by si chcela takeho chlapa, ktory by taketo nieco mohol potom robit zasa tebe
Je to tak, nedufaj, on ju neopusti a to ze zevraj 3 roky, lebo by jej to nedokazal urobit, tak vacsiu hlupost som nepocula este. Nie pretop, ale preto, ze mu na nej zalezi to robi. Prosim ta, nestat svoju hrdst a daj mu jasne najavo, ze nech úprestane, lebo potom budes este viac trpiet.

moniqa87

mozno ma budes za to odsudzovat, ale napisem ti ako to z toho co si napisala vyznieva: pises, ze ta ma rad a priatelku nie, a dohodli ste sa ze budete kamarati a zostava s priatelkov nie preto, ze ju este lubi, ale preto, ze je s nou 3 roky... tak za prve ziadny chlap nezostava so zenou ktoru nelubi, nema na to ziadny dovod a este k tomu ked lubi druhu, mne to pripada tak ako keby sa s tebou len tak trocha zabaval a v skutocnosti nema ani nikdy v plane opustit priatelku, ktoru naisto miluje, lebo inak by s nou nezostal... takto to vidim ja, co s tym urobis je uz tvoja vec...

vierkaverka

Zazila som nieco podobne. Dala som sa s mojim vysnivanym ,,kamaratom,, dokopy. A chces vediet ako to dopadlo ? Uplne hrozne. Sice sme si rozumeli a aj fyzicky sa pritahovali. Ale vo vztahu to bolo uplne ine.Nechapem preco ale zacali sme si nerozumiet. Boli sme spolu len chvilu. On sa potom vratil k svojej byvalej. No a teraz uz niesme kamarati. Aj ma to trosku mrzi, ze sme nase kamaratstvo takto pokazili. No a pointa : Kamarat je kamarat a Priatel je Priatel. Nekonbinovat !

moje

Lenze ju to neobtazuje, kedze je do neho zalubena:))) Nuz neviem, co poradit, ale podla mna, nie si vinna ty, ale on. Lebo chlapec mal hned povedat ze nie a dat to najavo a nie takto, takze si ho prestan vsimat, ale zasa to viem ze moze byt tazke... a kolko sa uz poznate dlho? alebo je to take chvilkove omamenie? a aj si pisete alebo len v praci, dolezite je ze ci aj bez toho udrzujete medzi sebou kontakt.

anjelik

Aha, tak nic, nuz ale podla mna, ked ju on nelubi, tak preco je s nou? Tak ako napisal diablik, ze ak to ma prist, pride, lebo on nemoze byt s nou len preto, ze je s nou 3 roky, to je trochu slaby dovod, takto im to nevydrzi dlho.

francuz

ja som zazil podobnu situaciu ale baba sa nedokazal rozist s chalanom s ktorym bola tri roky a predtym nemala ziadneho.nakoniec sa rozisla a ja som bol v usa a nasla si ineho.:))))
co uz