Strasna bolest krku

Príspevok v téme: Strasna bolest krku
brano24

Prosim, poradte mi. Mam 24 rokov. Asi 4. den ma uz boli chrbtica v oblasti krku. Je to pocit akoby som tam mal nieco cviknute, seknute... Najhorsie je to vzdy rano, to mam pocit, ze sa neopstavim z postele. Vstavam tak n a20. pokus a strsasne to boli. Mal som problemy z krizami, chodil som aj na elektroliecbu, no nepomohlo. Krize a v podstate cela chrbtica ma pobolievaju stale, ale toto je teraz extrem.
Asi by som to mal riesit s doktorom, ale zaujima ma aj vas nazor.
+ este ma zaujima, co viete o zdravom spanku - ako treba spavat? Pocul som, ze na chrbticu je dobre bez vankusa, tak som s tym zacal pred casom, no nijaky rozdiel nepocitujem... Iba je to nepohodlnejsie. Vdaka za zastavenie

snaco

Dostal som zrejme angínu a zajtra cestujem do zahraničia. Nasadil som si \"Sumamed\" a údajne by som mal byť zajtra OK. Má s tým niekto skúsenosti?

bio

na problemy s chrbticou pomaha tricko s medenym pasom.Pas v tricku je od krcnych stavcov az po krize.Meď lieci,
uvolnuje krce okolo svalov stavcov,je proti bolesti a je to tepelna terapia.
Viac info na e-mailovej adrese

SHAKTI

na bruchu -bez vankusa-na rovine.
Musis krk rozhybat-20minut si ho z bezpecnej vzdialenosti nahrej fenom!Dobre citas a potom uvolnovacie cviky na krk.