Ex ziarli?

Príspevok v téme: Ex ziarli?
sofi23

spavame spolu...robime spolu v jednej kancelarii a zvykne ku mne prist a bozkavat ma...vcera som si pisala na FB s kamoskou a ked som videla,ze sa ku mne zase blizi ex,tak som to prepla na sluz. mail a on sa ma opytal co pred nim stale skryvam a ja ze nic, ze si pisem len s kamoskou a on mi povedal, ze no ukaz a ja som samozrejme nechcela ukazat, lebo ved co ho je do toho ked uz nie sme spolu, tak som notebook zatvorila a on mi ho chcel zobrat NASILU! a samozrejme kedze ma dost sily, tak mi ho aj zobral a pozrel sa s kym si pisem...a dnes mi zase povedal, ze pred nim skryvam FB...je toto podla vas normalne? :D lebo ja tomu nechapem :D ked sme boli spolu,tak nic taketo nerobil prave naopak...

zuzan-ka

ahh, to som napísala, že si čudná? daktorým ľuďom to len takto vyhovuje. chcela odpoveď na inú otázku, nie na to aby ste ju tu odsudzovali, že spolu ešte spávajú.

zuzan-ka

Slečna A
prečo by nemohla mať takýto "vzťah" ked predsa jej to vyhovuje? poznám X takýchto párov, majú spolu sex lebo možno láska vyprchala ale v posteli si rozumejú.ak nespáva s piatimi ďalšími chlapmi a nehľadá si on ani ona nejaký iný vzťah tak neviem prečo by to nemalo byť v poriadku, každého osobná vec.

sofi23

tak s nikym inym nespavam :) a pripadat ako "decko" niekomu, hmm, no co uz je to danej osoby nazor a ja jej ho neberem :)a myslim si, ze nie som prva a ani posledna co nieco taketo riesi...hej krutime sa v bludnom kruhu,ale ja sa s nim o tom nejak rozpravat nechcem a on s tym tiez nejak nevie zacat...ja toto berem s rezervou a napisala som sem preto, aby mi aspon niekto napisal svoj nazor na tuto ziarlivost alebo co to je lebo sama neviem ako to mam brat...najidealnejsie by boli nazory od chlapov :D

Slecna A.

skusim ti teda poradit bez toho, aby som ta posudzovala...Pises, ze je to byvaly priatel. Mozno vam to doteraz vyhovovalo, ale nie je v poriadku, ze spolu spavate este stale...Preco? Jednak preto, ze sa krutite v bludnom kruhu, nehladate si nic perspektivne a len vyuzivate jeden druheho, zrejme na sex, ak som dobre pochopila. Neviem kolko mas rokov, ale ako dlho chces mat takyto vztah? Nema to zmysel podla mna. A pokial on ziarli, teda ma podobne ziarlivostne "priznaky", tak zjavne on nie je celkom vysporiadany s tym, ze ste od seba a vlastne ste spolu. Ma typicke prejavy ako keby ste spolu chodili. Kdezto vy spolu nechodite a aj napriek tomu sa sprava majetnicky (nie zeby to vo vztahu bolo v pohode, ale v tom, co mate vy medzi sebou to v pohode uz vonkoncom nie je). Nemala by si mu podobne prejavy tolerovat a podla mna sa s nim nestykat sexualne. Nema to vyznam absolutne. Alebo ti to nebodaj nieco dava? Neboj sa byt sama, ten "pravy" pride a obdobie, kedy budes bez partnera je krasne :)

lilyianka

mozno ziarli, mozno chce vediet, s kym si pises a pod .. mozno nechce, aby si niekoho mala, aj ked vas vztah je uz skonceny .. mozno sa o teba nechce s nikym delit, mozno je to len sebec, mozno on si niekoho najde a teba potom kopne do riti.. mozno mozno mozno ....
inak ako pisala Dadula, ze ludia ti tu napisu to co nechces, lebo tychto tem je tu neurekom a ja som chcela napisat cosi ine .. inak prides mi ako male decko ..sorry ...