Lubim vobec muza..ked

ANGEL-DEMON

rodičia dokážu svojim deťom zničiť život,.. kolkým ludom zničili rodičia vzťahy... preto ked chcu byt dvaja ludia spolu tak rozhodne najprv si poriešiť bývanie.. a k rodičom maximálne na návštevu 1-2x za mesiac,.. pokial niekto nie je "mamičkár" že musí k mamičke každý den...

Lili1011

Ja mám to isté... S priatelom sme už tretí rok spolu, občas nám to škrípe ale spoločným úsilím to vždy vieme dať do poriadku. Veľmi sa milujeme a život jeden bez druhého si nevieme už ani predstaviť. Prekážkou v našom vzťahu je vzdialenosť, ktorá nám umožňuje stretávať sa len cez víkendy a aj to nie úplne každé. Želám si, aby sme sa už osamostatnili, založili si rodinku a mali jednoducho krásny život. Vadí mi však jeho takmer celá rodina na čele so svokrou. Neviem čím to je ale v ich prítomnosti sa cítim strašne neuvoľnene, nesvoja. Nemám si s nimi čo povedať, naše konverzácie sú len strohé a po prvej vete končia na bode mrazu. Som si istá, že ani oni mňa dvakrát nemusia a pre môjho partnera by si želali niekoho iného alebo najlepšie nikoho. On chúďatko je tam ako ich poslíček, tak ako písknu on hneď skáče a neustále sa nám montujú do vzťahu. Krúžia nad nami ako také hladné supy a čakajú na vhodnú príležitosť, kedy by sa mohli prejaviť samozrejme v náš neprospech. Najradšej by som ho spod ich pazúrov zobrala niekam ďaleko preč, lenže ja ešte študujem prvý rok na VŠ, nemám stály príjem a z jeho platu by sme sa asi neuživili. Čím ďalej tým viac snívam o dni, kedy sa obaja osamostatníme, niekedy mám pocit, že už to nevydržím bez neho s vedomím, že je ďaleko a v prítomnosti tývh harpií, čo nám neprajú ani len spoločný vzduch. Bojím sa, že ho tam nahovoria proti mne a budú spriadať intrigy ako nás rozdeliť. A ja som takto bezmocná. Prosím poraďte mi niekto niečo, nejakú alternatívu, lebo toto ma v poslednom čase trápi viac než dosť :-(

klasik12321

Ja som tiez niekedy nechcel nikam chodit s manzelkou - najradsej som sedel doma - dodnes nechapem preco, lebo teraz je to uplne opacne. Dovolenky, vypadnut niekam na vikend, ak je nejaka akcia, tak tam taham manzelku uz skor ja :) Pomaly presviedcaj svojho muza, ze by si isla tam a tam, a chcela by si, aby isiel s tebou. Treba vyberat akcie, ktore ho zaujmu a postupne ich menit v tie, ktore bavia teba - aby to bolo fifty-fifty. Napr. teraz je v Inchebe vystava motoriek, podla mna maloktory chlap odola :) no a na oplatku je v Trencine Beauty forum - takze mozno nieco pre teba :) Alebo iba tak do nejakeho hotela na jednu noc ;) Nesedte doma, je to ubijajuce. Treba obcas vypadnut von niekde medzi ludi, aby mal clovek nove podnety :)

mimka2

no ja tam moc nechodim. je to smutne no jediny vylet co som vzdy.s muzom absolvovala bolo vacsinou tam az som sa presytila.. takze tak.a stale je to tak ,nikam nechodime horko tazko ma ptechadzky ,:/ach jo

kikia

kukurica9999 pekne si to napísala tiež si to myslím. nemusíme mať každého radi. ale slušný človek rešpektuje aj tých ktorých nema rad :)

alie

v pohode, nic si z toho nerob, som na tom velmi podobne, svojho muza milujem, no ked travim dlhsi cas s jeho matkou, zacnem ho nemat rada, kvoli tomu, ze mi v tvari pripomina jeho matku. Ked svokru nevidim dlho, o to viac milujem svojho muza. Proste psycho, preto sa radsej vyhybam jej osobe a telefonatom s nou, co je tazke, kedze mame synceka. Inak som na nu slusna, ona ma ma rada, asi... :-/

kukurica9999

ja tiez neznasam mojho rodinu a jeho milujem. neviem no ja viem ze ked mas s niekym dlhodoby vztah tak rodiny zohrava ulohu ale treba ju drzat v bezpecnej vdzialenosti. neviem si predstavit napr dat dieta k jeho matke lebo ona je strasne nezodpovedna nato ze ma skoro 50 rokov tak sa sprava ako pubertak a ma strasne potrebu davat inym ludom na javo ako je jej dobre (kupuje drahe veci) a potom skuci ze nema peniaze ale formu musi mat pre ludi aj keby mala umret od hladu...a tak proste nemam ju rada podla mna je to hlupa zena, ale co spravim no...rodicov si nikto nevybera. otec je ako kedy v pohode musi mat svoj den inak no coment no...a nepripadam si sebecka alebo hnusna ja mam tiez svoje chyby. a pripada mi to normalne ze niekoho nemusim. ved nemozem mat kazdeho rada rovnako ako kazdy nemoze mat rad mna...ale vychadzam s nimi slusne no...aj komunikacia pride skor ako v ramci slusneho a korektneho spravania...proste su to cudzi ludia pre mna

TinaM

To musis vediet ty, ci ho lubis. Nevzala si si jeho rodinu, ale je to taky bonusovy balicek. Otazka je, ci s nimi dokazes aspon v ramci slusnosti vychadzat.