Poliklinika Vajnorska, Next, recenzia

Príspevok v téme: Poliklinika Vajnorska, Next, recenzia
nekristina

dobry den,
rada by som sa informovala ohladom tejto polikliniky, ak ma s nou niekto skusenost. zistila som, ze tam zacala pracovat moja doktorka, gynekologicka, ktora sem presla z Probiosu. bola som na tejto klinike Vajnorska pozriet, no zdalo sa mi, ze zariadenie a pristroje su tam este z cias nasich mam a preto vaham, ci sa tam oplati prehlasit. bola by som teda velmi rada, ak by mi niekto mohol napisat skusenost s touto klinikou, aby sa mi lahsie rozhodovalo.. dakujem

pe84

tak zas tolko sa tam necaka, a tehotne zvyknu vybavovat prednostne, maju tam pre ne vycleneny cas, takze tak maximalne do hodiny som bola vybavena, vsak vzdy sa da aj dako dohodnut (za cokoladku:), aby ta tam nenechali cakat, ked ti je zle, ked som sa porovnavala s kamoskami mala som omnoho lepsiu starostlivost pocas tehu, sono mi robila kazdy mesiac, vzdy mi dala obrazok babatka domov, ale mozno to bolo len tou doktorkou, ona bola super, ale tak vyzera, ze aj s tou novou si bola spokojna,takze skus, ci ta tam vezmu..

nekristina

dakujem velmi pekne za odpoved. Planujeme babatko, preto mi zalezi na tom, aby som mala dobreho lekara. Bola som u Mudr. Mladej, ked este robila v Probiose a bola som s nou spokojna, ale teraz odisla do Nextu. v Probiose mali moderne zariadenie, sono priamo v ambulancii.. a hlavne dodrziavali presne cas,na ktory som sa objednala. a to bolo naozaj super.. u mojej byvalej doktorky som niekedy cakavala aj 3 hodiny a taketo nieco by som uz nechcela...

pe84

chodim tam na gynekologiu uz tri roky, aj pocas oboch tehotenstiev a som tam velmi spokojna, aj ked sme sa prestahovali do dubravky, stale dochadzam tam, lebo sa mi tam paci, sestricka je velmi mila a sikovna, bola tam super doktorka, ale odisla, ale prisiel tam doktor, co sa mi zda tiez sikovny, ale zatial som u neho bola len raz, preto to neviem posudit, ani neviem, ze tam maju novu doktorku ako pises... vybavenie je podla mna v pohode, praveze sa mi paci, ze maju aj sono v budove a neposielaju ta inde...akurat nech som uprimna, sa tam niekedy dlhsie caka, lebo sa neda objednavat...ale mne to nevadi...