Čo si mám o tom myslieť?

Príspevok v téme: Čo si mám o tom myslieť?
Mischel639

Poznam sa s jednym chalanom asi mesiac, neviem ci sa dá povedat, ze by sme spolu chodili, pretoze aj ked na nete mi vyznáva lásku ako sa len dá(ze ma miluje, ze som krasna, sexy a tak )..no naživo mi nikdy nepovedal ze ma lúbi :(
síce mi povedal, ze ma uz nikomu nedá, neviem ci mam tomu verit...je taký divný. A co ma najviac na nom zarazilo je ze hned chce sex. Uz hned v prvý tyzden ako sme sa spoznali sa ma pytal, ci aj ja nechcem. Ked som sa ho spýtala, ci mu ide iba o sex povedal ze nie..ale podla mna klame. Vzdy ked si píseme, ma sexualne narazky.
Velmi pre to trpím, ja ho velmi lúbim, ale naozaj ma to velmi trápi ze myslí len na ten sex :( Ja som mu jasne povedala, ze sex uprednostnujem az ovela neskôr, ze je na to este skoro.
Co si o tom myslíte? Ma to s nim nejakú buducnost, ked mu zrejme nejde ani tak o lásku ako o ten sex?

Mischel639

lilyianka: áno presne ako si to napísala, ked sme spolu vonku, tak dá mi pusu, chytí ma za ruku, ked poviem ze mi je zima obíjme ma a dá mi ruky do jeho vreciek a znova mi da pusu (akoze na zohriatie)
naposledy ked sme boli spolu vonku sme sa nevedeli od seba odtrhnút :D bol taký zlatý, asi 20 min. sme sa len bozkavali :D

no a nemiluj ho :D :D

velmi ma to rani, stále na neho myslím...a horsie je to ze cim viac som s nim tým viac ho chcem...len jedna vec, ktora ma odradza je ved vies co... :( :(

lilyianka

mňa tak napadlo iná vec, keďže ani ty a v podstate ani my tu nevieme, či spolu ste alebo nie .. ok, tak keď ste vonku, je normálny,nemá žiadne sexuálne narážky a pod .. a teda chytí sa ťa, dá ti pusu, objíme ťa, držíte sa za ruky, v podstate nejaké tie signály podľa ktorých by si usúdila, že by to akože mohol byť "vzťah" ... aj keď bohužiaľ, on ťa chce len na sex.. ako tu písali ostatní, skús mu ešte pár mesiacov nedať a uvidíš, aká to bola láska.. len jednostranná

Mischel639

čo na nom lúbim ? to je tazká otázka. Lebo na nu neviem odpovedat, asi vsetko (teda jediné co mi na nom vadí je ten unahleny sex, nič iné)

mozno je to tu tazké vysvetlovat, ale ked som s nim vonku, nazivo je úplne iný ako na nete...taký pozorný, milý, usmievavý, priatelský, láskavý a asi vdaka tymto vlastnostiam ma poblaznil... a navyse nefajcí a nechodí sa ozierat
fakt, keby som si s nim nepisala, ani vo sne by ma nenapadlo ze mu ide pravdepodobne asi len o "to".

Dadula56

Aha, cize to nechces vidiet, aj ked to vies, ze caka len kedy mu poskytnes ulavu od prebytkov produkcie jeho rozmozovacej sustavy.
Pises akoby si s nim bola neviem kolko rokov, pricom ste spolu len mesiac a aj to nejako podivne internetovo. Neviem, ci je najlepsie riesenie z toho mesiaca urobit pol roka atd. Ale zasa on ta polroka natahovat nebude, ak sa nepodvolis tak do mesiaca, tak sa na to vykasle. Len by ma zaujimalo co na nom tak velmi lubis...Ze vie mat pekne kecy?

odpovedam

mischel, myslim, ze skoro kazda z nas nieco take zazila. Ale naozaj nema vyznam sa upriamovat na cloveka, pre ktoreho znamenas len matrac, na ktorom sa vytrasie. Laska pride, mas na to cas. a nie je to len fraza. Potrebujes dospiet ty, i tvoj buduci priatel. Ked chodia spolu dvaja nezreli ludia, jeden sa vzdy utrapi a druhemu to bude jedno... prekonaj to, chod sa s kamosmi zabavit, maj svoju hrdost a nenechaj po sebe sliapat...

Mischel639

je ale lahké o tom hovorit, ze opustit ho... ja často uz aj nad týmto rozmyslam, lenze srdce hovori niečo iné :(

Dadula56

"ale tým ze nechcem ten sex, on si myslí ze ho nelúbim"
Tak on tu vetu uz pouzil?A stacil mu na to len mesiac?Naozaj nemas v okoli normalnych chalanov?Ved z toho jasne vidiet, ze mu ide len o sex, ja nerozumiem ako si vobec mozes nieco ine mysliet. Zrejme si este mlada, ale tak naivna snad nie si. Taky stupen naivity ma 10 rocne dievca. Alebo to jednoducho vidiet nechces, lebo ta pohltila internetova romantika a obraz, ktory si si o nom vysnivala. A s realitou ma ten obraz malo spolocneho...

odpovedam

tak ci tak to o nom vypoveda, ze ziadnu citovu hlbku nikdy nehladal. bud mal len kratke vztahy alebo len sexualne ulety.... dievca, tento chlap ta dokaze maximalne tak vyuzit. ocividne mu o ine ani u dievcat nikdy neslo... ak mas hrdost a vazis si samu seba, kasli na neho....

takajedna

..."ale povedal, ze to este ked bol mlady, sprosty, ze teraz sa uz zmenil a nejde mu o sex"... :D :D :D bla, bla, blaaa... este stale je to pubertak a rozprava ako keby bol stary chlap :D :D :D