Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?

Príspevok v téme: Reumatoidna artritida - biologicka liecba... co vám pomohlo zmierniť bolesti?
korri

ahojte.chcela by som sa opytat na sumu biologickej liecby a ci by som o nu mohla poziadat svoju doktorku,ktora mi to ani nespomenula,ze je takato moznost liecby, liecim sa pol roka uz, i ked priznaky a bolesti uz mam niekolko rokov....a to mam 26 rokov
A chcem sa opytat ci ma niekto skusenosti al. ci niekomu nieco pomohlo zmiernit bolesti "prirodzenou cestou" nie len analgetikami..teda hlavne by som chcela svoj reum.faktor z 72 znizit co najviac ako sa da,aby som nemusela mat vysoke davky liekov...dakujem za akukolvek pozitivnu odpoved

RNG

Zaujimavy a velmi lacny je doplnok boru na rozne reumaticke bolesti. Ja som si ho uz zaradil do normalnej stravy, vlastne do mojej vody na pitie, v davka asi 50 mg kyseliny boritej, co je asi 10 mg boru. Bor je protizapalovy, pracuje proti kalcifikatom v tele, co su nasledky zapalovych procesov, a dosial je viacmenej neznamy, az na udaje, ze je potrebny pri tvoreni kostry.
Samozrejme, medicky monopol ho popisuje ako skodlivy, ziadne prekvapenie. Pozri na
www.homeopat.mypage.cz

Artia

Tak ja som z prednisonu prešla na liečbu k Albertovej. Verim že každy kto s reumatoidnou artritidou zakotvil u nej mi potvrdi, že zlepšenie nastalo veľmi rychlo. Neviem ako to bude pokračovať som len na začiatku ale bolesti ustupili a opuchy tiež. Celý deň fungujem len z velmi miernymi naznakmi bolestí. Hlavne že už neužívam tie svinstvá.

Marko01

Ahojte, chcel by som vediet, co si mysliteo latke AC11...
Nasiel som na roznych americkych forach az neuveritelne skusenosti ludi s tymto doplnkom na artritidu a nie len na nu, vraj je to latka s mnohymi patentmi a klinickymi studiami a jedina, ktora opravuje DNA cloveka na svete. Je to vobec mozne? Je to dost drahe, tak vaham...
Aj tu je nejaka skusenost presne na moj problem - RA
www.modrykonik.sk

Staniela

dobry den, ja sa na RA liečim uz 5 rok, moje kazdodenne lieky su prednisom,leflunomid,acidum folikum v piatok,metotrexat injekcie 20mg kazdu stredu, nalgesin forte od bolesti a aj aflamil,koleno uz mam dvakrat operovane raz na cistenie klboveho lôzka a druhy krat vyberanie bakerovej cysty ktora bola na pol lytka, a druhe koleno s tym istym sa uz riesi, mam stale opucnute kolena, bolia ma bedrove klby, klby na prstoch ruk su uz v nejakej deformacii a co doktor to iny nazor, kazdy len riesi ze rentgeny su krasne ze kosti su ciste a nemôzu napisat ani stupen RA ako 1, ale ako viem reuma je ochorenie klbov a sliach. Tak ako je rentgen kosti je aj nieco podobne na klby? Prečo nik nevysetruje klby ale drzi sa vysledkov z meriania kosti a snimkov, Prečo by som mala brat take lieky ked mi podla zdravotnej dokumentacie skoro ani nic nieje. Stale si kladiem take otazky, hybnost hrozna, bolesti niekedy este väčšie, do roboty chodim kazdy den na 8h, 3 zmenka, a stale sa nedopatrat ako normalne fungovat kedze mam doma este 2 deti a mam len 30 rokov, ak by mi niekto vedel poradit bola by som mu velmi vdacna, lebo tie opuchy a navaly vody v kolenach su dost obmedzujuce, dakujem

RNG

PO mojom pobyte v nemocnici, kde mi odoperovali zlcnik (nikdy som s nim nemal ziadny problem, odrazu zachvat a v nemocnici mi povedali, ze je natolko plny kamenov, ze ho musia vybrat a pri operacii dokonca zistili, ze uz zacal odumierat) , kde mi pri tej prilezitosti dali desiatky roznych liekov do infuzii, z toho najmenej 6 roznych atb a tym mi znicili crevnu probioticku floru, co samozrejme znicilo moju imunitu a premnozili sa my mykoplazmy, ktore su hlavny dovod reumatickych bolesti, tj artritid
Zaslo to az tak daleko, ze som nevedel zavriet ruky a normalne sa pohybovat. Takze som na to zautocil najprv napravenim crevnej flory(mikrovlakniny, probiotika) a ked ani to nestacilo a stav sa mi zhorsoval, ze som nevede zo dna na den udrzat v ruke ani prazdnu sialku, tak som zacal brat proti mykoplazmam ucinne oleuropein z olivovych listov, davka az 2 x 600 mg, a 2 x po 15 kvapiek z kazdeho, samento, banderol a coumanda.
Stav sa mi rapidne po tomto zlepsoval, hnes v tej ruje udrzim aj vyse 50 kg bez problemov a aj klby sa mi podstatne zlepsili, hoci po 10 tyzdnoch to este nie je 100% vyriesene.
Mykopklazmy a ine maskovane infekcie treba odmaskovat na co beriem 2 x 600 mg NAC a 3 x 120 000 IU serrapeptazy. BeZ odmaskovania sa do nich nemozu dostat ucinne davky antimikrobialnych latok, ci uz su to nase vlastne , vyprodukovane telom alebo probiotikami, alebo antimikrobiane doplnky a rozne lieky.
Preto sa mnohe infekcie lekarmi nazyvaju "chronicke",antibioticky rezistentne, ci dokonca "autoimunne" alebo "zapaly neznameho povodu"

korri

tak lieky po pol roku nezabrali a stav sa zhrosil podla vysledkov:/ zrejme sa ide riesit biologicka liecba...ma niekto osobne skusenosti s nou? uvitam kazdu radu