Chlap, ktorý nevie čo chce..

Príspevok v téme: Chlap, ktorý nevie čo chce..
smilestarr

Koncom decembra 29.12.2012 som sa s ním zoznámila. Ja 22 on, 27. Nebolo to to prvotné waw , všetko to prichádzalo postupne. Stretávali sme sa celý január, február a aj teraz . V podstate asi 3 mesiace. Volá ma von, do kina, divadla. Ja som sa do toho postupne však zamotala tak,že teraz stále na neho myslím, mám ho NAOZAJ rada , je mi s ním skvele... Pár dní dozadu , ked bol odcestovaný na školení sme si niečo písali na nete . A on mi napísal že sa bojí ešte do niečoho ísť . Koncom oktobra sa rozišli s frajerkou po dvoch rokoch. Lenže AKO mám byť vedla neho , ako mám byť s ním a vedieť že on nechce vzťah vraj -ZATIAL, že to príde ASI samé . Prečo ma teda volá von,prečo chce byť so mnou a zároveň NECHCE ? som z toho úplne zmatená, ale nechcem o neho prísť ... :(( čo by ste robili vy na mojom mieste ???

lilyianka

aspoň je k tebe úprimný a ty vieš na čom si .. tým myslím, že musíš proste len čakať, kedy sa to u neho prehupsne do toho vzťahu ..preto ak by to ešte pár mesiacov trvalo, ty buď trpezliváa nedaj na sebe znať, že h chceš do niečoho nútiť, lebo by to mohlo vyvovalť opačnú reakciu ...

smilestarr

Ďakujem Maoam za Tvoj názor, ja som sama dva roky a tento chlap ma NAOZAJ zaujal .. len to čakanie je niekedy fakt ťažké ,hlavne ked ma prepadne pocit že možno z toho nikdy nič nebude...

Maoam

moj nazor na toto je, ze:

dva roky mat vztah je dost dlha doba, od rozchodu uplynula malo casu

moje skusenosti potvrdili, ze ludia by si mali po dlhych vztahoch/rozchodoch dopriat cas na to, aby boli nejaky cas sami a neskakali hned do novych vztahov, pretoze musia najprv spracovat rozchod a to, co bolo a kym su pripraveni a vyrovnani na novy vztah, to trva nejaky cas, zavisi od povahy, vztahu atd., ale proste clovek by mal byt nejaky cas sam

evidentne sa mu pacis, ale asi este nie je pripraveny na vztah

aby si neutrpela privelku citovu ujmu, snaz sa vedome nedavat do toho vela citu, nie preto, ze by toho nebol hoden - ale kvoli sebe

vyckaj - ak bude chciet vztah, ozve sa sam, to sa neda prehliadnut, ked ta muz naozaj chce

smilestarr

ilyanka no kiežby si mala pravduuu :) Len 3 mesiace su fuč a ja vlastne stále neviem na čom som . A to je to .

smilestarr

ahoj maoam no vidiš to .... už som tu nebola asi od novembra , len teraz mám tento problemik :) Dúfam,že ty sa máš fajn:) :)

lilyianka

daj mu ešte čas (aj keď neviem koľko času) .. je evidentné, že by ťa aj chcel, ale ešte sa bojí, málo času uplynulo od jeho rozchodu s bývalou a on má určité obavy .. som však rada, že to nie je ďalší z tých, čo chcú len sex ..
pekne spolu chodievajte stále von ako doteraz a podľa mňa si on časom uvedomí, či áano alebo nie .. ale asi to bude to aaaano :-)