Zlomenina zápestia a zvláštne chovanie doktorov

Príspevok v téme: Zlomenina zápestia a zvláštne chovanie doktorov
Pistaaaa

Mojej mame sa podarilo dopadnúť na zápästie. 4 hodiny som s ňou behal po doktoroch.
Najprv na úrazové. Vypísali ju na RTG a potom, že na pohotovosť nakoľko už na ambulancií mali záverečnú.
Z RTG sme teda šli na pohotovosť. Tam fungoval doktor, ktorý taktiež už končil.
Ten jej musel zápästie naprávať. Pichol jej injekciu a tak dlho jej ho naťahoval, až sa v ambulancií ozvalo nie hlasné \"rupnutie\" v kosti.
Na otázku, či je to vážne odpovedal \"nie, nie je\".
Hodil ruku do sádry a poslal na kontrolné RTG.
Keď sme sa vrátili, už tam fungoval iný doktor, ktorý jej povedal, že má trieštivú zlomeninu a že to je na operáciu.

Čo mám teraz akože robiť? Z tohoto vyplýva, že ten prvý doktor bol buďto
a/ neschopný a nespozoroval, že sa jedná o vážnu zlomeninu
b/ jej ju spôsobil on, keď jej zápestie akože naprával
c/ bol flegmatický k poslednému prípadu, čo mal a teda povedal len pacientke to čo chcela počuť.

Tak či tak mi to zaváňa zanedbaním zdravotnej starostlivosti. Ak nie rovno poškodením zdravia.

hanka9

Philips

tvoje tvrdenie je loz

P.s- kazdy rozumny clovek si dokaze dohladat podla chronologie, kto zacal ako prvy urazat. A ja sa nikdy a nikym urazat nenecham, to si pis !

hanka9

Samozrejme ze to nepisala ilek
to je aspon inteligentna a rozumna zena
d a m a

co sa o tych dvoch trkvasoch ovecka+ ebi v ziadnom pripade povedat neda :-o))))

philips

Staci sa registrovat a bude po probleme.

Hanka, ty si velmi zvlastny clovek. Ako vidim, rada vyhladavas a vyrabas hadky. Co tak raz za cas drzat hubu?

ebi777

neviem v čom sa nezhodneme, nejak som zabudla už, lebo sa mi to všetko mieša, tuším v niektorých názoroch o správaní sa muža k žene a pod., či nie? :D fakt teraz sa neviem rozpamätať

a inak obávam sa, že niekto napísal koment v mene

llek

a neviem prečo, mám taký silný vnútorný pocit, že to skutočná llek nenapísala, aspoň podla toho čo som od nej čítala komenty, by také čosi nenapísala...
A dosť ma to irituje, keď niekto naschvál píše v mene iných, už aj mne sa stalo, že som čítala komenty také čo som ani nenapísala..

0vecka

2 ebi777 jj je mozne ale tusim sme mali aj nejake spory :) ... inak nevim kedy by som mal aspon podobny nazor ako hanka... pri nej staci ze sa mi viac paci modra ako zlta a uz by mi zatala sekeru do hlavy.... :-D

ebi777

Ovečka
zas aj vo viacerých názoroch sa zhodneme, nielen pri tomto jednom, ja mám aspoň taký pocit, ale treba podotknúť sú aj také názory v čom nie.. :-)
tak ale čo :D, potom by to bola jedná veľká nuda