Ludia sa mi smejú

Príspevok v téme: Ludia sa mi smejú
precojetotak

zdravim som mladá zena ktora mam nad 20 rokov a jeden problem ktoremu nechapem a nepochopim...ktory som mala od malicka. Vzhladom na to ze mam 173 cm a 53kg mam utle plecia a celkom tenke ruky a nozky co nieje hendykep pretoze mam vacsi zadok a boky co je k mojmu veku normalne primerane a zenske napr. (chlapom sa to na mne vzdy pacilo) nikdy som nemala problem s vahou mame to v rodine v genoch,nemam ani zlu postavu no stalo sa mi ze som isla po meste min rok cez leto mala som kratke nohavice a kotnikove letne cizmy a nejaká zena ktora prechadzala okolo alebo dievca sa zacalo schuti smiat a zacala komentovat pred svojimi dalsimi dvoma kamaratkami- ze ake mam tenke nohy vraj sa to nehodi do mojich topanok a je to hrozne atd. a to este pred mojim priatelom nasledne sa chichotala a hlasno ohovarala aj ked nebola ani konkurentka ale hrozne sa ma to dotklo pretoze som si myslela ze sa mi smiali len v detstve za to ze som chudsia) potom som to prekusla a snazila sa zabudnut na to

A dnes zase kracala som po meste a nejaká zena starsia o dost (mala aj male deti a isla s kamaratkou )- sa viditelne(aby som to aj ja videla) zacala otacat na mna a upozornovat svoju kamaratku na to ake mam nohy ked som sa spytala ci maju nejaky problem boli ticho a ako kracali stale sa otacali cestou a zhrozene to rozoberali,kritizovali... co je paradox nemam az take extremne tenke nohy, praveze vobec niesom od normalnych trocha chudsie, ale pride mi to ako keby som bola ten typ cloveka na ktoreho zvyknu utocit- ten terc pre ludi, preto tomu nechapem preco sa mi ludia smeju ked ja nikoho neriesim neohovaram a spravam sa k ludom dobre. strasne sa ma to dotyka nemala som nikdy komplex z vyzoru som nekonfliktna,viem sa pekne obliect a upravit a nikdy som nemala problem s chlapmi o zaujem z ich strany a ked mam posudit samu seba patrim tym lepsie vyzerajucim do tvare a aj postavou, nemyslim si o sebe nic viac ani nic menej. kazdy clovek by mal poznat svoje prednosti a taktiez nedostatky... pochopim ze v detstve max v puberte sa mi smiali ze som chuda ale v dospelosti? dospelí ludia a este viditelne.. asi zo mna vyzaruje nejaka zla energia ale neviem vobec preco a co mam s tym robit taketo veci ma vedia strasne ponizit a sklamatpotom si malo verim a to je na cloveku vidiet. preco ludia na mna viditelne utocia a smeju sa mi z mojich noh preco ma ako keby chceli provokovat ked ja nikomu nic zle nerobim? ked ja som na tom relativne dobre s mojimi nohami v porovnani s inymi zenami. nechapem to vobec ani by som to neriesila keby nemam s tym skusenost...velmi mi je to luto a vobec neviem preco je to tak a preco PRAVE JA ako keby som bola nejaka iná... ako sa mam s takym niecim vyrovnat ja nechcem aby ma ludia bezdovodne ohovarali a smiali sa mi este tak aby som ja o tom vedela aby ma ponizili aby som sa citila trapne sama pred sebou a este aj pred vlastnymi kamaratmi a kamaratkami, priatelom...je mi to hrozne luto priam mi je na plac zacinam mat komplexy, aky dovod maju cudzi ludia na to aby sa mi smiali :(((

Lulu2011

treba objektivne odhadnut situaciu, mne sa tiez blede typy nejak extra nepacia :)) preto sa v lete rada opalim :) lebo som v zime bleda

Kletskop

No neviem, ale s vyjadreniami, ze jej zavidia, by som brzdila. Ked sa cloveku nieco nepaci a da to najavo (aj ked takymto primitivnym sposobom), neznamena to, ze hned zavidi! Mne ked sa nieco nepaci, tak je to preto, ze sa mi to nepaci. Nie preto, ze potajomky dufam, ze take dostanem :D Ved to nema ziadnu logiku :D

Ale velmi by som sa tym netrapila. Ked sa ty citis dobre, tak ostatnych si nepotrebujes vsimat. Ja som tiez biela, neviem sa opalit, a do solarka nechodim. Tiez som uz pocula komentare typu 'Trosku slniecka by neuskodilo' a pod. Tiez mi to vraveli dievciny s orandzovymi ksichtami, ale nemyslim, ze to preto, ze zavideli ;))

Lulu2011

nechapem, ja ked som mala 173 cm, to aj mam hej :)) a 53 kg bola som najvacsia hviezda ked som isla po ulici :p

hviezdna vaha! chcem! to ti len zavidia ;)

mimka2

no ahooj:). ludia a hlavne zeny su to zavidiace mrchy. ty si kocka alo citam.mas blond vlasy,no koniec. kazda druha by chcela mat len sa im to nehodi tak zavidia .nohy ale posli mi fotku:).ja mam zas par kg navyse ale mne to pristane :) preco by som mala byt ina ..aj ked v detstve ma riadne vykrmili.a bola som posmeskom:(co uz.ale aj teraz ako som mama uz ,ludia suskaju ..a vzdy budu .nevsimaj si to ale ja mam tak dobre usi:(pocujem vsetko a potom mi je smutno.

Maoam

ja som tiez uplne biela a ked ma opali, tak hned zhorim..no a tiez som si zazila od viacerych za to posmesky

co sa postavy tyka, zvlast pekne baby si toho uziju teda....od inych zavistlivych zien

a najhorsie je, ked vam to urobi vlastna matka alebo niekto blizky