Ako to vnimate?

Príspevok v téme: Ako to vnimate?
MilankoGec

prajem pekne sobotne dopoludnie.
v poslednej dobe som sa zacal pohravat s myslienkou, zeby som podstupil bud plastiku uzdicky alebo obriezku. Mam dlhorocny vztah ale sex nie je az tak kvalitny, pretoze moja vydrz je uboha, preto som zacal rozmyslat nad niecim takymto. Chcel by som sa vas spytat a aj zeny nech vyjadria svoj nazor, ci maju/mali partnera s niecim takymto a ako to vnimali, resp. podstupil to nejaky partner? beriete to ako pozitivum alebo skor ako negativum, je ta vydrz lepsia, aky je samotny akt? najlepsie by bolo keby sa niekto vyjadril, co to vie porovnat s tym a aj bez toho.
dakujem

pataK

ano mala som, a musím povedať že je to krajšie, hygienickejšie a oveľa viac sexy.. takže kebyže si mám vyberať chlapa podľa tohto tak si vyberiem toho čo to podstúpil.

Agnes999

ty mas 23, sex 2x do mesiaca a uz teraz planujes ze ked budete mat deti, pojdes do sexualneho dochodku a nebudes sexovat vobec? ini chlapi su v tomto veku nadrzani jak kraliky a robia to kazdy den, no ty evidentne nie si moc sexualne zalozeny. nechces to robit castejsie, nechces to robit 2x po sebe aby si druhy krat viac vydrzal. tak co s tebou? tak to proste nerob. najdi si taku partnerku, ktorej to tiez nechyba a nesexujte, budete obaja spokojni.

MilankoGec

trenovat 3-4x denne? to myslis ako sexovat? tak to je nerealne, jedine tak rukou si to robit, ale sex to je nemozne.

edmont 123

po obriezke budes mat väcsiu výdrz, lebo zalud sa bude non-stop triet o látku a tým strácat citlivost, lenze po rokoch to moze zajst do presne opacného problému, citlivost uz bude tak nízka ze sa nebudes vediet pri súlozi spravit vobec, aj s orgazmom budes mat problémy atd

martin938

To chce len trening... castejsi sex, 1x za tyzden dva je malo, kazdy sa po dlhsej pauze urobi skor, cim je sexu viacej, tym je vydrz dlhsia... pripadne si to ty alebo ona pol hodinku pred sexom urob rucne strucne, sprcha a potom sup na nu, a hlavne viacej trenovat, 3-4x denne a ona sa ta vydrz posunie na vyssie cisla

MilankoGec

ja mam 23 a priatelka 21. v inych veciach si rozumieme, i ked niekedy sa pohadame, ale kto sa nehada. ten sex je naprt no

Cindy35

nepises kolko mate s partnerkou rokov. ale ak ste uz dost zrely, mali by ste chapat ze vztah stoji na inych pilieroch ako na sexe. dobry sex je fajn, ale co z neho ak si ludia nerozumeju aj v inych oblastiach

anonym253

rozdiel vo výdrži som po tomto zákroku nebadala... takže si myslím, že by to tvoj problém nevyriešilo..

MilankoGec

no ja sa skor obavam toho, ze to bude menej a menej. ked nahodou budeme mat deti, tak to myslim, ze sexu nebude takmer vobec, preto by som ho chcel mat teraz, ked este nemame tolko povinnosti, vyburit sa, uzit si. druhe kolo za sebou nedavame, nikdy sme nedali. hned po sebe by mi to asi zrejme ani neslo, skor tak po polhodine, ale to uz mi nedavame.

0vecka

tazko povedat.... ja nemam ziadne upravy a mam pocit ze sex trva velmi dlho, proste zenska je uz parkrat hotova a ja este nic... by som bol radsej kebyze to ide rychlejsie zase ta minuta je malo... dvakrat za sebou u teba nejde?