Stále priberám..

Príspevok v téme: Stále priberám..
dorotea

Dobry den, potrebujem poradit. Uy si neviem dat rady. Stale priberam a pritom vyvijam fyzicku namahu, tak 20-30 minut skoro kazdy den. Stravujem sa myslim celkom zdravo. Zeleninove salaty, taktiez mastne mäso nezjem, sladkosti som obmedzila. Naposledy sa najem tak okolo piatej- siestej. Teda niekedy sa stane, ze neskor, ale to ozaj len vynimocne. Neviem, ci tak mozem priberat z bieleho peciva. Napriek tomu som pribrala behom pol roka viac ako 10 kg. Nic ine ma nenapada. Napriek tomu som pribrala behom pol roka viac ako 10 kg.Nikdy som nebola chuda, pri vyske 164 cm som vazila okolo 70kg. Viem, ze to nieje idealne. No nech sa snazim, tak stale len priberam. A dalsia vec, som stale smädna. Od rana do obeda vypijem aj dva litre vody a potom pokracujem. Za dan vypijem aj 5-6 litrov vody. Bola som na vysetreni stitnej zlazy. Robili mi testy na Cushingov syndrom, ale ten sa nepotvrdil. Taktiez testy na rozne hormony a sono stitnej zlazy a vsetko bolo v poriadku. Akurat mam zvyseny testosteron a nato prisiel moj gynekolog, pretoze mimo ineho sa s priatelom pokusame o babätko a uz skoro rok nic. Pokial sa jedna o moznost cukrovky, tak cukor mam vzdy, ako povie lekarka velmi dobry. Taktiez ani cholesterol nemam zvyseny, vsetky krvne vysledky mam v poriadku, akurat trombocyty som mala naposledy zvysene. Trpi mi cele telo, chrapem, mam velke prisa a na zaklade toho ma bolieva krcna chrbtica. Zacala som chodit aj do fitka, ale to posledny tyzden. Tak uvidim, ci hodinove cvicenie mi pomoze. Lebo inac uz neviem. Rozmyslala som aj nad dietologom, ale u nas je podmienka toho, aby ma vysetril dietolog/diabetolog zvyseny cukor a to ja nemam. Neviem, co mam robit, som zufala.