Da sa cinnost stitnej zlazy ovplyvnit doplnkami vyzivy alebo liekmi?

levayova

presne ako ti napisala Emily. najskor mat jasno v diagnoze. a rozhodne by som ti spociatku odporucala ist ku renomovanemu endokrinologovi. da ti urobit vysetrenia krvi a z toho sa zisti co konkretne sa deje. nezacinaj liecbu u vselijakych pofidernych "odbornikov". toto su vazne diagnozy a vyzaduju kvalifikovany pristup. neriskuj!

Ajkapajka

Ja by som ti doporučila moju lekárku, ktorá robí bioregulačnú medicínu. POmocou biorezonančného vyšetrenia, ktorým si pomáha, aby vedela presne určiť diagnózu a získala obraz o pacientovi, stanovuje aj liečbu. Všetko je na prírodnej báze , keďže je to medicína ,ktorá za zemeriava na naštartovanie vlastného imunitného systému a na to, aby telo fungovalo tak ak ma. Za vyšetrenie platíš 15€. Môžem ti poslať číslo,kde sa dá objednať. Má centrum v BA, ale chodí raz do mesiaca aj po iných mestách. Ak chceš vyskúšať, čo by ti povedala, tak mi napíš na hekate1@azet.sk a pošlem ti číslo. Len by som ti radila, ak berieš hormonalnu antikoncepciu, len do toho nejedz lieky na štítnu žlazu!!! Je to pre organizmus ako keby si hasila požiar benzínom....

Emily opat

Ahoj, u lekara si bola? Mas vysledky? Ak ano, napis ake mas hodnoty, aby sa dalo rozumiet ci mas znizenu, alebo naopak zvysenu cinnost. Pretoze nadmerne potenie hovori pre ZVYSENU cinnost, priberanie naopak pre ZNIZENU cinnost a unava je pri oboch typoch.
Ja osobne mam znizenu cinnost a vyskusam brat JOD. Najprv predtym ako zacnes brat nejake pripravky, musis mat jasno v diagnoze, inak si ublizis!