Menstruacny cyklus

Príspevok v téme: Menstruacny cyklus
Efking

Ahojte

mam taky problem. Pred dvoma mesiacmi sme boli s priatelom spolu na chate a mali sme nechraneny styk jeden den a v cas to vytiahol a spravil sa mi na brusko. Bojim sa ze dajaka kvapocka lasky alebo nieco sa zahniezdilo. A maju mi prijst kramy buduci tyzden. No vcera som vracala ale inak vsetko poriadku ale mam mat buduci tyzden kramy a ja nic necitim len to ako keby mi lietali dajake motyliky v brusku. A som nerovzna a myslim nato sem tam ze som asi tehotna ale nechcem byt ! No lenze cert nikdy nespi. A uz nikdy nepojdem takto naostro ! A hadam mi prijdu. Mohlo by uz to podbrusko boliet. Aky mate nazor ? poradte ak nieco vas napadne ze co mam robit aby mi prisli kramy.

Dakujem

Evka

Efking

Prisli mi kramy :) :) a boli ma brucho. Je to silne... takze uz test nejdem kupovat :)

A keby som bola tehotna no nechcela by som byt. Asi by som to uz nikdy nemala robit na ostro !!!! uz nikdy ! tieto stresy !....

RNG.

Tehotná žena môže mať slabší menzes ešte 2-3 mesiace. Sprievdným znakom tehotenstva je nafúknuté brucho (hormóny) a motýliky v bruchu (rozťahovanie maternice). Gratulujem k bábätku, oznám to rodičom priateľa, budú šťastný. :-)

Efking

este nie mam teraz vzdy koncom mesiaca. januar februar koncom mesiaca som mala menzes. pisem teraz mi ma prijst koncom mesiaca buduci tyzden.