Otravuje ma cudzí muž, bojim sa

Príspevok v téme: Otravuje ma cudzí muž, bojim sa
mamstrach

Pred niekoľkými dňami som na pokeci pisala bezvyznamne slova typu ako sa máš? si kočka, čo studuješ, ake maš koníčky... proste somariny s 30 ročným mužom. Pred včerom mi pisal, že ma pozná a z videnia, a podľa fotky som ho spoznala aj ja, len zopár krát som ho videla v meste., no nikdy som s nim nebola naživo. Včera poobede mi začalo volať cudzie číslo, potom aj písať - vidím ťa. Nebrala som to nejak do uvahy, myslela som si že si niekto robí srandu. Ale on prišiel pred moj dom /ja absolutne neviem odkiaľ vie kde byvam, ani odkial ma moje číslo, dokonca aj meno s priezviskom pozná/ Mama vyšla vonku, a nevedela kto ma zháňa, tak ma zavolala, prišla som k autu a hneď som ho spoznala, povedal, že slečna vy ste volali taxik? Povedala som nie a ostala som v šoku, odkial vie kde byvam, a on tak v pohode, aspon som vás videl. Teraz, keď som išla zo školy na autobusku, čakal ma tam, veľmi som sa zľakla, tvárila som sa že ho nepoznám, ale začal zvyšovať hlas, že prečo ho ignorujem, či chcem mať rozbitu hubu, nato mi prišiel autobus, nastupila som, ešte som začula ako zakričal že sa ešte uvidíme... Možno je to moja vina, že som s nim pisala na pokeci, ale boli to len bežne slová, žiadne informácie o mne som mu nepísala. Veľmi sa bojím, že mi nedá pokoj a že sa to zhorší. Rodičom radšej nechcem nič povedať, lebo by z toho urobili tragédiu, poznám ich. Ale neviem, čo ďalej.
Mám 18. rokov a priateľa.

dafaq

toto nemoze byt pravda :D

musi to byt troll :D

aleeee, ak ne tak:

i ked... sme na slovensku..
napis mu list, ale pozor, nech vyzera velmi velmi seriozne, ziadne slangy, ziadne vagne slova, strucne a cituj zakon o obtazovani, ci obmedzeni osobnej slobody, ci sledovani a podobne. - aby s tym prestal, akesi varovenie pred sudnym konanim, tj. vyzva (na ukoncenie obtazovania ci take nieco), ak mas pravnika kamarata/tku tak ti s tym mozno aj pomoze. NEVADI ze je to pravne nehodnotne, ide o terapiu sokom, imbecil si vacsinou neuvedomi, ze je to len zdrap papiera :)

doruc mu to DOPORUCENE a kopiu si uschovaj, ci zahod, to je fuk :)

ak ho toto nevystrasi, tak si priprav cash na novu identitu..

po "nehode" to je zvykom, ze ju treba :-)

napr ja by som si dal meno, hmm, Erik :D lebo to nemam rad to meno a nemam na neho dovod, cize by to vyzeralo autenticky, i ked.. teraz ho mozem vymyslat znovu !!!

.weird

no aspon vies z prvej ruky, ze internet je plny uchylov...

taketo veci nie je dobre nechavat si pre seba v tajnosti - povedz priatelovi, rodicom, kamosom... hlavne to netaj a snaz sa nezdrziavat vonku osamote!

keby sa ti opat slovne vyhraza - skus to zaznamenat na mobil, odfot si ho ak sa ti obsmieta pred domom... ak to bude eskalovat, tak pochopitelne policia (maj nejake dokazy, nech to nie je len tvoje tvrdenie).

Mimulus

Tiež si myslím, že polícia a naše zákony sú úplne na... Čo mu dajú 30 euro? Veď čo urobili keď sa im zhruba pred 2 týždňami volala žena že ju ohrozuje manžel??? Pozerali sa nato ako ju zastrelil...

crepiny.noviny.sk

vang

nechcem nič hovoriť ale polícia mu dá pokutu a to je všetko... treba to riešiť nejako inak...bohužial, neviem ti poradiť..

olivienka

veď mu najprv napíš, že nech ti dá láskavo pokoj, inak zavoláš políciu, možno sa zľakne a poslúchne (aj keď pochybujem... ale za pokus to stojí). keď bude dobiedzať a vyhrážať sa ďalej, tak volaj polišov, na čo iné sú... predsa pomáhať a chrániť :p
a nabudúce si na pokeci s cudzími nevypisuj

lea128

AKoze keby mi cudzi chlap povedal, preco ho ignorujem a ci chcem mat rozbitu hubu este v ten den by som zavolala policiu, ze sa mi vyhraza cudzi chlap...A este toto s tym taxikom mi pride uplne psycho, on urcite musi byt divny... a ked si vtedy isla k nemu vonku, co ste sa este rozpravali? Nabuduce ak ho stretnes mu povedz, nech ti da proste pokoj,ze mas priatela a inak ked mas priatela naco odpisujes cudzim chlapom na pokeci? Podla mna pisanie si na pokeci s cudzimi chlapmi sluzi nezadanym ludom alebo nejakym uchylakom...ale naco si pisat s cudzmi chlapmi ked mas vztah? Nevidim v tom zmysel...Nepoviem pisat si na pokeci s kamaratmi, ale nie s cudzimi ludmi, no ktovie co si mi vsetko na tom pokeci napisala, ze ta az tak otravuje...