Koniec prejedaniu a zdrave chudnutie do plaviek

Príspevok v téme: Koniec prejedaniu a zdrave chudnutie do plaviek
bubulienka

ahojte :) tak zacnem asi tym ,ze som pisala prispevok aj do temy spravna zivotosprava. ide o to ,ze mam zaciatok PPP. niektore babeny urcite vedia o com hovorim . zachvatove prejedanie atd. ale, co je super, povedala som to svojim dvom najblizsim, ktori mi psychicky hodne pomohli .teraz je to len niekolko dni ,ale myslim ze sa drzim uplne super.. proti tomu ako to vyzeralo .z cca 10 dni som spravnym papanim a neprejedanim sa dala dole asi tri kila. co si vsetci asi myslia ze to zdravo tak rychlo nejde,ale ide. aspon tie prve kila urcite hej . teraz uz to bude o mnoho tazsie. pisem sem preto ,lebo so spravnym papanim som zacala aj cvicit a chcela by som sa s niekym poriadne poradit ako na to , aby som mala peknu vysportovanu postavu a hlavne moje otrasne problemove partie zadok a nohy. co s nimi , ci mi pomoze kardio. spravila som si specialny treningovy plan . vydrzim dva tyzdne a ak bude fungovat, rada sa o neho podelim :) tak ja sem pisem aby sme sa mohli hlavne navzajom podporovat a aby nam to spolu vsetkym pekne slo :) Good luck :)

Majka9753

Ahoj baby. Tak aj ja sem pridam svoj prispevok :) po vianociach som vazila 76 kil. Meriam 169 centimetrov, takze sami uznate ze to je neskutocne vela. Po novom roku som zacala chudnut, lenze moj problem je, ze mam strasne slabu volu, vydrzim dva tyzdne a potom zacnem zase jest vela sladkeho, na ktorom som asi zavisla :) ale teraz som sa naozaj rozhodla dosiahnut moju vysnenu vahu :) od vianoc som schudla 5 kik, cize mam momentalne 71. Chcela by slm schudnut este aspon 10 kil a budem spokojna . Papam patkrat denne, doobedu ovocia, obed nejake masko so zeleninkou alebo celozrnne pecivo a cottage cheese a po obede uz len zeleninu. Som sportovy typ, takze cvicim rada a pomerne dost, mam doma stacionarny bicykel tak sa budem snazit kazdy den bicyklovat polhodinku ako doteraz ( vikendy som niekedy dost flakala) . A potom este brusaky, drepy a kliky :) tak by sme si mohli vzajomne radit a podelit sa o svoje uspechy a skusenosti co vy na to ? :) vela stastia vam prajem !!

bubu777

Ahoj , to je super, ja som začala od včera konečne sa zdravo stravovať, dnes je to druhý deň a snažím sa..dúfam že aj ja budem o trošku iná :) a že to bude vidieť a hlane že sa budem inak cítiť.

Super ak ti pômôže budem rada ak sa podelíš :) ja chcem začať behávať ale včera som nešla lebo bolo ,,krásne,, počasie :)

Moje partie - boky, stehná :) strášne ( najhoršie som pribrala ako nič , za dva týždne 20 kg :( z HAK , ale tak teraz sa snažím aby to išlo pekne naspať )

Tak budem rada že vznikla nová skupina :)