Závislosť

Príspevok v téme: Závislosť
dandarlain

Dobry den,
Ano zavislost ako tema, ktoru chcem dnes rozobrat.
Zacnem tak ze ide o byvaleho priatela. Po roku a pol bol koniec cca pred pol rokom sa to skoncilo a on doteraz neda pokoj. Teda chcem sa skor spytat ako je mozne ze clovek je na niekoho tak namotany az zavisli? Ma v hlave svatynu a nevie sa jej zbavit? (mna) Proste je mi to az smiesne ze dokaze doliezat, raz vypisuje ako ma chce nasledne mi nadava do vsetkeho mozneho aka som chudera, ako by som nemohla vychovavat jeho deti, a toto vsetko I napriek tomu ze ho ignorujem, sleduje ma pomaly kazdy den, co robim, s kym som, kde som a nebodaj ak nedojdem rovno domov uz citam spravy typu ako sa kurvim atd. Preco ho to uz neprejde? Ano, raz mi vypraval ze jeho prva laska je jeho jedina a posledna ale I po tom vsetkom ako mi ublizil sa dokaze este vtierat. Je chory a nechapem preco sa nejde dat radsej liecit ale obtazuje mi zivot I napriek tomu ze som povedala Koniec vsetkeho a uz ho nechcem nikdy vidiet ani pocut.
Dakujem za vase reakcie.

dandarlain

Psychicky aj fyzicky terror bohuzial bola som bezbranna a on to vyuzil, teraz mam este vacsie problemy lebo z toho vsetkeho som nakoniec ja navine a rozmyslam ci nebolo lepsie nechat to tak a proste odist prec ale uz je neskoro. Bojim sa ze tymto to neskonci a pomsti sa mi.

dandarlain

Skor mu dohodim stretko s lopatou a jamou a tam nech si traposi aj do konca zivota. Ak si mysli ze sa necham manipulovat a ze ma moze nutit byt s nim tak je na omyle a hlavne dost ma pobavila veta "zanedbavas ma, ani sex mi nedoprajes" on je fakt chory ked si mysli ze sme asi stale spolu.

dandarlain

Ignorovat som ho ignorovala prve dva mesiace, potom sa to uz nedalo ignorovat hlavne ked ti lezie k domu s ruzami v ruke potom mu chybas a nakoniec ti na celu ulicu huci aka si k..va, st..tka atd proste aj na policii som bola za to ze mi ublizil ale stale je to len v konani a ziadna odozva aky je zaver. Pisem to sem preto nie kvoli radam ale kvoli reakciam popripade sa so mnou rozculit nad takymi hovadami.

dafaq

Zenyyyy a hlavne Agnes

Aj ty musis mat trpezlivost, nijak mu neodpovedaj, uplna ignoracia, ak je treba, zmen si tel. cislo, zablokuj si ho na maily atd. Skor ci neskor ho to prejde.

TOTO je dovod, preco si k vam dovoluju..

vzdy si ludia dovoluju, len tolko, kolko dovolite ;)

ale tak, naco to trepem, aj tak som za dementa :D

tak dovi, dnes koncim..

tak sa lutujte a ignorujte ho :)

vas zivot :D

dafaq

Ludia sa nemenia zo dna na den, ci hej? :)
Ale podla mna neprestane otravovat tak skoro, lebo ta ma zidealizovanu, resp. pochybujem ze by na teba zabudol len tak :)
bud si najde dalsiu (obet?) ci mu musis dat najavo, aby prestal (kludne aj hrubou mocou, pamataj ze tento svet nie je ropzravka, a tak na idiota musis idiotsky :) )

Agnes999

Je to nejaky psychopat. Ja som tiez takeho mala, odsudzovat druhych je najlahsie, ale ten chlap to nema napisane na cele ako sa bude chovat po rozchode a kedze sa chova relativne normalne, kto to ma vediet. Ten moj byvaly mi tiez taketo pisal, bol hrozne pomstychtivy, pisal aj mojej mame o mne vselijake hluposti. Prve tri mesiace to tiez tak bolo, ze striedavo mi pisal ako ma miluje a ako sa mam k nemu vratit a striedavo mi nadaval a pouzival tie nejvacsie vulgarizmy ake existuju. Po tych 3 mesiacoch uz ostali len nadavky. Bala som sa, ci mi nedojde trebars znicit auto, jeho nenavist bola obrovska, ale nastastie sa tak nestalo. Celkovo to trvalo viac ako pol roka, neviem uz presne kolko, do 3/4 roka a potom prestal. Inak tiez som sem vtedy pisala a pytala radu co mam robit. Ignorovanie nepomohlo, aspon par mesiacov. Skusala som aj podobrotky, odpovedou mi boli zas len vulgarizmy. Nakoniec ho to casom preslo, hoci potreboval vela vela casu. Aj ty musis mat trpezlivost, nijak mu neodpovedaj, uplna ignoracia, ak je treba, zmen si tel. cislo, zablokuj si ho na maily atd. Skor ci neskor ho to prejde.

dandarlain

A povedz mi este ako clovek zisti ze ten dotycny je magor ked az po roku a pol ublizi druhemu a po rozchode dolieza ako psychopat? Nijak, bud mas na takych stastie ale aj to vacsinou zistis az po nejakom case.