Čo brať na podporu chudnutia?

Príspevok v téme: Čo brať na podporu chudnutia?
Anjelik 1805

Dobrý deň,

rozhodla som sa konečne po dlhom čase radikálne zmeniť svoju postavu z tučnej baby na krásnu a štíhlu...Viem, chce to pevné nervy, dobrý jedálniček a hlavne pohyb...toto všetko už mám,ale počula som, že sa popritom dá užívať nejaký doplnok výživy (proteíny???) alebo niečo takého, neviem to ale presne, preto sa chcem opýtať, či neviete o niečom takom, čo by mi popri tom aj trošíčka pomáhalo schudnúť,ale nerobilo mi to jojo efekt...

Ďakujem veľmi pekne za Vaše skvelé rady, na ktoré sa teším :))

lekno09

myslíš ze na chudnutie stačí aj orbitrek??,my sme teraz kupili,ale ja nevládzem dlho,vydržím najviac 10 minut.a to ani neponahlam,vieš mna bolia aj kolená,a niekedy aj žily pod kolenami-sú hrozné.

Milky

Nic svetoborne. Jedol som vsetko, od klobasy, biely chlieb, puding, atd. Vsetko. Ale ratal som kalorie.
A cvicenie? Najskor stacionarny bicykel ( pri 140 kg nemozes hned behat), okolo 105 kg palicky a zrychlena chodza, postupne som pridaval pobehovanie, neskor beh. Pri zlom pocasi cross trenazer.
Vravim, nic svetoborne. Ziadne tabletky, ani "zarucene diety". To je vsetko humbuk. Iba pevna vola a studium literatury.

lekno09

Milky,možeš napísat o tom chudnutí viac??ako,a čo si jedol a, čo cvičil.
A za aku dobu si schudol,ved to je dost kg,ale je zas pravda ze muži chudnú rýchlejšie ako ženy.

Milky

Doplnky ako proteiny sluzia pri chudnuti hlavne na to, aby si nestracala hmotu zo svalov, ale z tuku. Veeeelmi zjednodusene napisane a po splneni XY podmienok..
Ale nepotrebujes to. Ja som ich uzival, ale zasa som denne cvicil 90 minut, 5x denne jedol, spolu 1600kCal a pod. Zhodil som sice 55kg, ale to chce len pevnu volu. Ak to nedodrzis, oklames iba seba.

dida666666

Ahojky ja mam skvely prirodny kokteil ktory mi vzdy pomaha ked chcem schudnut par kilo , je to cisto na prirodnej baze a este ma nikdy nesklamal :) ak chces viac info napis mi rp alebo postu domrica@azet.sk, rada poskytnem viac info ....

Anjelik 1805

Tak to som rada, že je to super takto :) no to mi sedí, pretože kým prídem domov z práce, tak tam si dám olovrant, tzn.ovocie a domov prídem presne o 1,5h :-))
A potom idem cvičiť a dám si ten drink :-) Super teda, tak ostanem pri tých proteínoch :)

Ďakujem Ti ešte raz veľmi pekne :-))

Anjelik 1805

Zuzan-ka: nuž ešte raz nie, fakt tabletky nieee :D aha super takže proteíny :) nuž ok, beriem na vedomie, tiež by som s toho nechcela hodiť tyčku...:/ a ak budem cvičiť tak že okolo 17tej hodiny a potom si to dám? pretože nemám inú možnosť, dlhšie cestujem z práce domov a potom je asi toľko hodín...vďaka za odpoveď :)