Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

zopakujem:
Su doplnky ktore priamo napadaju alebo nedovolia rozmnozovat sa rakovinnym bunkam, tj cytotoxicke:
Velke davky vitaminu C, B-17(amygdalin), graviola, lapacho, paw-paw,Samento/vilcacora, artemisinin, lactoferrin, elagitanin ,citral a ine.
Su latky ktore podporuju obranu tela proti vzniku rakovinnych buniek a posilnuju telo v bojo proti nim ako:
Betaglukany, riasy a vytazky z nich(chlorella, spirulina dunaliena, fucoidan, Seanol) I3C, DIM, crinum, calcium glucarate, vitamin D , selen, rybacie oleje, lanovy a kokosovy panensky a samozrejme vsetky antioxidanty, vcitane bioflavonidov, resveratrolu, alfa lipoickej kyseline a CoQ10.
A je osobitne cistenie tela od toxinov a zamorenia, co prispieva k zvysenej obrane tela a menej tvorenia roznych poskodenych utvarov a rakovinnych buniek, ako:
Enzymy(bromelain, papain,. pancreatine, fungalne enzymy, serrapeptaza...),
absorbenty(vlakniny,drevenne uhlie, bentonity, zeolity, najme vsade prenikajuci tekuty zeolit),
chelacne agenty(ovocne a zeleninove kyseliny, EDTA, DMSA,cilantro a ine zelene vrsky zelenin)

Viac na kompletne lekarske protokoly najdes na www.cancertutor.org

Osobne som mal pri rakovine prs slusny uspech s graviolou a betaglukanmi, dnes by som pridal aj silne enzymi, samozrejme.
Bez chemoterapie,operacii, ozarovania a inych klasickych medickych pristupov.

kosa

gynza,
aj Damian si musi odpocinut, a hlavne sa dostat prec z betonovnika ( teda londyna).
v pripade tvojej mamy sa asi jedna u minimalizaciju nasledkov operacije a chemosky.

dost nas zarazil fakt ze tvoja mama ma tych 74 rokov a ju este idu operovat.
obycajne uz operovat na osobach vo vyssom veku nechcu a vyhovaraju sa na to ze pacjent je uz stary.

gynza

TAKZE mama ma rakovinu v prsniku dnes ju operuju.Neviem co bude dalej co navrhne doktor a nakoho bude mama pocuvat.Ja sa bojim neviem si predstavit 75 rocnu ist na chemoterapiu.KED ju nezabije rakovina tak terapia.A Damian je presne teraz na dovolenke.

kosa

britke noviny publikovali ''prevratne odhalenie'' ze kyslik nici rakovinobunky....

ako sa zbavit problemov suvisjacich z rakovinov tak sa toto uz DAAAVNO vyrjesilo.

zial kedze sa jedna o kompleksny problem tak rjesenje sa neponuka casto a vecne.

radca

Alicia,

v nasich podmienkach asi mozne nie je dozit sa tolko a dneska, ked mame okolo seba kopu veci o ktorych sa este ani poriadne nevie, ake maju skodlive ucinky (mobily, mikrovlnky, elmag vlny roznych dlzok a GM potraviny-je zatial znamych len niekolko pripadov poskodenia zdravia a kopec dalsich, alebo dokonca aj zvuky urcitych vlnovych dlzok) a o ktorych sa este ani dlho vediet nebude, pretoze musi prejst niekolko generacii, aby sa to zistilo.

Ta veta o rieseni je zaujimava, ale zavisi, ako sa na to clovek pozera.

alicia

„RAKOVINA NIE JE PROBLÉM. RAKOVINA JE RIEŠENIE.“
Toto je provokatívna a nádejná vízia Lothara Hirneisa
čo povieš kosa,tvoja veta, však?
Inak je to veľmi zaujímavý článok, prečítaj si.

kosa

Bobby Robson mal rakovinu od 1959 roku.
stale sa mu to prehadzovalo ale nejako si daval radu.

poslednych 5 rokov bolo ale skutocne prenho narocne.

kosa

alicija,
vyborne povedane: ZIVOT A NIE ZIVORENJE.

inac Bobby Robson, byvaly trener anglickej fotbalovej reprezentacije zomrel po 17 SEDEMNASTROCNOM BOJI S RAKOVINOV.
nezomrel po 2-6 mesjacoch ale 17 rokoch, teda aspon podla tlace.