Pravda o rakovine - VITAMIN B17

[zruseny12]

ja som niekde citala,ze po druhej hodine poobede by sa uz nemali jest jadierka,lebo sa velmi dlho rozkladaju.../ale mozno,ze to bude aj individualne/

kosa

ako deti zme tlkli tie jadierka spolocne z nasimi starkymi.

vysledkom bolo ze ked zme zjedli 20 ci 30 ba aj 50 tak nam to prestalo chutit a aj bavit, nakolko sa to robilo vtedy vsetko v provizoriju.

kosa

janoo,
z NATURALNYCH jadierok sa este NIKTO, podcjarkujem, NIKTO NEOTRAVIL.
vetsinov sa jednalo o tzv jadierka z dodatkom kto vie coho ( takze to zvalovali na jadierka).
Ja si pametam starych ludi, ktori pocas sezony tlkli jadierka a ich jedli.
az sa tak dosytili ze jednoducho povedali : uz mi nechuti a prestali ich tlct.

kosa

Haelen,

o tom ze rakovina je sposobena nespravnov vyzivov a v principe, ako Damian spravne poznamenal, zdedenym zivotnym stylom, pisali uz Doktori Krebs-ovci pred 50 rokmi, co bolo zakladom ich prac.
tento fakt bol ale znamy uz v davnoveku - antike.

Kedze ale z toho nasledne vyplyva BANALNOST OCHORENIA RAKOVINOVEHO, preto rozni tzv '' eksperti'' snazia sa uprednostnovat tzv ''geneticke''riesenie.

zmena genov je ale znovu sposobena prostredim ( vid princip Darwin-a) a uz spominamym zyvotnym stylom ( teda aj stravov).

Haelen

Možno sa vám to zdá neuveriteľné, ale vo väčšine prípadov si rakovinu zavinime sami.

Viacere studie dokazali suvislost medzi zivotnym stylom a urcitymi druhmi rakoviny. Vraj a 80% rakovinovych ochoreni si zavinime sami vdaka fajceniu,
alkoholu a obezite a tucnej strave.

Velmi zaujimavy clanok o tom som citala
-odkaz odstránený-

janoooo

ak nahodou sa niekto lahko otravy, ze zje tych jadierok viacej ako ma, co ma potom robit, vyckat, kym to prejde, ci nieco radsej uzit na zneutralizovanie otravy?

damian

Je to zlozite, lebo ak je vit C obycajny moze prekyslit zaludok, pricom sa podla amygdalinoveho protokolu mozee vplyvom enzymy betaglukosidazy uvolnovat z jadierok prilis veka B17 do traviaceho traktu a stiepit sa na kyanid. Pri injekcnej forme toto nie je problemom a dokonca do injekcii sa s amygdalinom pridava aj 30 g vit C. Problem je len pri oralnej forme amygdalinu kombinovenaho s oralnou formou vit C.

Takze, jadierka sa maju jest postupne najviac 5-7 naraz a cca 5-8 x denne. Kazdy ma inu toleranciu a inak to znasa. Mam 18 r dievca s rak mozgu ktora zje 35 jadier denne a ma len 18 rokov. Nerobi jej to ziadny problem. Mam ale ludi ktori tazko znasaju aj 20 jjadier denne.

Aj pocas jadier aj pocas tabliet sa odporuca pH neutralny vit C a nie viac ako 10 g oralne. Injekcne sa moze bez obmadzenia.

Peto T

Nemám s tým síce skúsenosti, ale z toho, čo viem, Dr.Klenner odporúčal pri liečbe rakoviny 30-40 marhuľových jadierok denne, až kým sa nedosiahne súvislá marhuľová pachuť v ústach, potom znížiť na polovicu. Ale zároveň je nutné brať až 60 gramov vitamínu C denne, ktorý chráni telo pred toxickými účinkami kyanidu.

Keďže pri rakovine sa takáto dávka vitamínu C musí dosahovať len postupným zvyšovaním, marhuľové jadierka v týchto množstvách sú asi vhodné až potom, čo sa dosiahne dostatočná dávka vitamínu C. Čo na to damian?

Viac v kapitole Rakovina: rizikaockovania.sk

mirka 23

Roman, tu to máš: www.marhulove-jadierka.eu
Delphia ahoj, hej OK, len sa mi zase vyhodilo niekoľko tých malych sprostosti, tak sa idem natrieť tým olejom, manžel nie je doma, tak môžem :D Davam si to na celu tvar.