Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

Čo by potom robili zubári, keby nám narástli tretie zuby. Najnovšie britskí vedci tvrdia že sa im podarilo z kmeňových buniek v laboratóriu vypestovať spermie. Žeby v budúcnosti neboli potrební muži?(haha)

damian

V Rusku (myslim, ze tam) implantovali do zubneho lozicka po odstraneni zubu kmenovu bunku, z ktorej zub vyrastol. Avsak, z ekonomicko-politickych dovodov sa toto zatajili a nepraktizuje sa.

kosa

cielom tychto studiji je skor odvratit pozornost od skutocneho problemu.

myslime si ze aj na tomto fore sa naslo trosku odvazlivcov ktori probovali tuto taktiku:
aby sa odvratila pozornost od skutocneho problemu tak sa zavadza, odvracja sa pozornost atd atd.

je to stara taktyka.

damian

ked vedeli vitaminom C v IV vyliecit tazky tetanus a ebolu, je nim hadam mozne vyliecit kazdu infekciu. Ide len o to, ci sa podaju dostatocne davky. Nie take nbizke davky, ktore sa podavaju pri konvencnych studiach, ktorych cielom je vitamin C spochybnit.

[zruseny12]

KOSA
ja som to pochopila,to prislovie...
s tymi hod.rucickami som trochu zartovala,ale aj tak si myslim,ze su SPRAVODLIVE,a spravodivo uberaju z casu...
nebudem to rozvazat...

kosa

mariaa,

to prislovie ma na mysli ze vsetky rucicky beru veci, ci potreba alebo neni je potreba.
v zmysle kradnut okradat, ci nepotrebne brat.

hodiny nas o nic neokradaju nakolko len zaznamenavaju to co sa deje v skutocnosti, hoci bez hodin asi by sme stratili ponatje casu a....choruob.

Peto T

petulla: Liek na chrípku existuje. Vitamín C v tolerančných ústnych dávkach (môže to byť až 50-150 gramov denne = 50000-150000mg).

Liek na uštipnutie hadom je takisto vitamín C v dávke 12-50 gramov intravenózne (askorbát sodný). Účinkuje u štrkáčov, ale NEúčinkuje u kobry a koralovca. Účinkuje aj u pavúkov "čierna vdova", sršňov apod.

Samozrejme, že toto nikto nebude propagovať. Príliš lacné a účinné.

rizikaockovania.sk