Pravda o rakovine - VITAMIN B17

Peto T

Viem pochopiť aj pohľad lekárov (mám ich v rodine), aj pacientov (som jedným z nich). Najväčšiu chybu lekárov vidím v zaslepenosti, neochote priznať chybu.

Napríklad. Keď si pozriete zloženie ktorejkoľvek vakcíny, nájdete tam kokteil chemikálií ktoré sú: alergizujúce, neurotoxické, karcinogénne, imunosupresívne, a podobne. Okrem toho rôzne zvieracie vírusy, ktoré sa tam vďaka nedokonalej filtrácii dostávajú z výrobných "médií" (teľacia krv, ľudské a kuracie embryonálne bunky, opičie semenníky, psie obličky apod.), ktoré môžu mať karcinogénny vplyv. A pravdepodobne by ste odhalili aj rastlinné oleje (!!!)

Ale keď poviete lekárovi, že si myslíte, že vakcína môže u určitého percenta detí poškodiť nervový systém, vyvolať alergiu, alebo dokonca rakovinu, tak povie, že "to je nezmysel".

Podľa mňa nie je nezmysel predpokladať, že zložky vakcíny skutočne robia to, čo majú v "popise práce". A vina lekárov je, že aby nemuseli riešiť voči svojmu svedomiu a voči úradom možnosť, že zavedená medicínska praktika poškodzuje deti, tak to radšej bagatelizujú a ignorujú.

A nejdem teraz rišiť, či celkový prospech očkovania je väčší alebo menší ako celkové škody, ktoré napácha. Ide mi tu o samotné PRIZNANIE FAKTU, že niekoho MÔŽE poškodiť. Už túto základnú vec lekári buď nepriznávajú vôbec, alebo len veľmi neochotne.

Ďalšou chybou lekárov je, že NEPOČÚVAJÚ svojich pacientov. Rozumiem, že mnohí pacienti nepovedia zmysluplné informácie, ktoré by napomohli diagnóze, ale lekár nepočúva ani tých, ktorí hovoria pravdu. Čokoľvek sa líši od toho, v čom bol lekár vyškolený, alebo od toho, čo už medzitým sám usúdil, má tendenciu to jednoducho zamietnuť.

kaciatko7

kosa, a kedze je ta homeopatia taka ako je, asi dnes ten moj krasny homeopaticky sirupcek poputuje do kosa a radsej znizim pocet cigariet :))) a co potom homeopaticke pripravky na rakovinu, na jednej strane byliny od vymyslu sveta a na druhej kopec cukru??? jedno vylucuje druhe. boze, kam ten svet speje...

kaciatko7

alicia, a co potom nador, ktory nemestazoval pred chemoterapiou a prave po nej zacal?? Proste, to chemo nebudem uznavat, aj keby co bolo. a ked uz farm. spolocnosti dostanu na vyskum peniaze, je logicke, ze ten svoj produkt vyskumu, teda nove chemo, aj musia niekomu predat, aby sa peniazky pekne aj vratili. Uplne bezny biznis, nic viac. a my pacienti sme pre nich obycajni zakaznici. nikdy som netvrdila, ze alternativne metody su 100%, nic v tomto zivote nie na 100%, ale ma chory clovek ovela ovela vacsiu nadej na vyliecenie a dokonca bez toho, ze by si uplne odstavil imunitu. a pytas sa preco uz niektori, ktori tvrdili, ze ich rodina ci znami sa liecia nejakou prirodnou metodou, nepisu sem viac?? no vies asi preco?? asi maju na robote nieco dolezitejsie, ako tu presvedciat niekoho, kto im to aj tak neuveri a bude ich stale len spochybnovat.

kosa

mira,
medzi rakvovinov ( poslednym stadijom degeneroprocesov) a nerakvovinov je:

-predaj cigariet
-predaj mesa
-predaj mlieka a mliekoproduktoch
-predaj roznych chemikaliji
-predach roznych chemikaliji ktore konzumujeme ( tzv medicina apod),
-predaj alkoholu.

to len tak na okraj.

ak by rakvovina mala byt aktivne potlacovana tak by museli zatvorit fabriky na vyrobu cigariet, alkoholu, bitunky, mliekarne.

niekto toto cele svinstvo nazyva konspiracija.
my to nazyvame korupcija.

kosa

RNG,
ide asi len o peniaze, plus kedze to robi len malo firiem (produkcija homeoproduktov) tak tam musi byt obrovsky zisk ( pocitam ze tam maju tak 200-300% zisk).

samozrjeme ak by ludia boli skutocne odborne fundovani ci vedecky zalozeny tak by kazdu takuto debilinu jasne dali tam kam patri.
kedze vetsina nasich ludi su sice vzdelani( maju tituly) ale NEMAJU VEDOMOSTI, tak sa ZATIAL homeopatija dokaze na trhu udrzat.
v okamihu ako budu ludia skutocne vedecky odborne zalozeny, homeopatije bude vecou historije.

kosa

kacjatko07,
homeopaticke pripravky cukor NEOBSAHOVALI.
to az teraz zacali dodavat cukr do homeopatije nakolko, nemalo ludi pouziva homeopatiju, takze aj takymto sposobom sa da zdravje ludi nicit.
cukor je No:1 karcinogen.

kosa

alicija,
kazdy odbornik na rakovinu ti povje, ze rakovina, tak ako je jednoducha na vyliecovanie, je predsa len komplekse postihnutie organizmu.
samozrejme ze o vit B17 a jeho dolezitosti ci vynimocnosti zjaden z odbornikov nechce pochybovat, ale na druhej strane ti jasne povedia ze LEN vitamin B17 NEDOKAZE ZAZRAK, hoci dokaze SPASIT.

preto pre tych LAIKOV ktori chcu vediet o rakvovine podstatu, je knizka od autora, s nazvom RAKOVINA, preco stale este zomierame na vyliecitelne ochorenie, alebo tak nejako.

tato knizka je vynikajucim faktom.

kosa

alicija,

teoreticky je podstata rakvoviny objasnena a toto je aj prakticky dokazane a x krat overene.
to, ze tzv vedci neustale tzv hladaju nove sposoby tzv liecena rakvoviny je v dosledku toho ze sa hladaju neustale nove sposoby ako predavat tzv patentovane svinstvo( tzv.ljeky) pre tych co nevedja co sa deje.

na druhej stranke, treba chapat, ze v dnesnej dobe sme tzv obetami kotroly populacije. kedze prerestanie populacije na planete je nebezpecne tak preto sa nepropaguju zdrave sposoby zivota ale sposob zivota ktory zabija...

alicia

kaciatko7 alebo roman08, ja sa držím pri zemi a nebudem ospevovať jedno alebo druhé. A vôbec o ničom netvrdím že je super, tak lepšie čítaj. Nuž a nádor preto metastázuje aj po chemoterapii,lebo vlastne už metastázoval pred ňou. Tak ako sa niekto vylieči z rakoviny prírodnou cestou tak sa niekto vylieči aj chemoterapiou, ale žiaľ zatiaľ nič nie je na 100percent. Ale som veľmi zvedavá kaciatko7, ako liečba bude pokračovať u tvojej sestry.
Pretože ako som už písala, bolo tu veľa takých, napr.pod nickom pistik, ktorý tu vypisoval ako pokračuje v liečbe u otca a zrazu ho niet, prečo asi?