Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

Tak kačiatko7 Píš sem všetko,všetky postupy, som zvedavá ako to dopadne s tvojou sestrou, ktorej želám skoré uzdravenie. A daj svoj mail elleanor, budete si aspoň písať svoje postrehy a skúsenosti, nepochybujem o tom že aj damian pomôže.
Aj kosa tu píše o zdravej výžive, aj keď svojským štýlom na ktorý si treba zvyknúť.

kosa

len tak treba pripomenut ze u nas neboli predajne ani mesa ani mlieko a mliecne vyrobky sa nepredavali..
odkedy sa toto stalo predmetom zisku tak to ide vsetko dolu vodov

kosa

receptov na bezmesite jedla bola a je kopa.
treba si uvedomit nebezpecenstvo pridavania zivocicnych produktov do tovarov pre vegetarianov.
napriklad taka mast a susene mlieko sa pridavaju kde sa to len da....
nehovorime o kkonskej inspiraciji ale..

kaciatko7

a slubujem, ze napisem vsetko, ako to robime my, teraz spisujeme recepty, aby vsetci, co sa na to daju, nemuseli len "mrkvicku obhryzat"

kaciatko7

elleanor, mimi ma pravdu, obrat sa na Damiana, najlepsie by bolo na zaciatok si precitat cely protokol B17, kym som sa mu ozvala, 2 dni som studovala stranku, vsetko vsetucko som precitala, aby som si urobila o tom obraz. a vies, aj tvoja mamina s tym musi suhlasit, potom sa jej to vsetko bude lahsie dodrziavat. Niezeby som Ti nechcela poradit, dost sa o to zaujimam, ale predsa sa len na to necitim, myslim, ze Damian ti poradi lepsie a ma viac skusenosti. Ale ver mi, stoji to za to, ak jej naozaj chces pomoct, urob pre to vsetko, moja sestra na zaciatku tiez neverila, aj moja rodina ma odsudzovala, ze ake vymysly to skusam na vlastnej sestre, ale konecne mi dali za pravdu. Drzim vam palce, neboj, zvladnete to.

elleanor

kaciatko7, aj ja som velmi rada, ze pocujem od ludi, ze sa pomocou stravy a doplnkou liecia, neviem ci budes chciet poslat mi teba mail, lebo by som sa s tebou rada poradila o niektorych veciach. Mamine totizto pred 2 mesiacmi diagnostikovali rakovinu pluc a rozhodli sme sa neriesit to chemoskou, ale inak...ale aj tak mame v kope veci este nie uplne jasno a nechcem tu tym zahatit celu diskusiu...

kaciatko7

sestre diagnostikovali v januari 2009 zhubny nador konecnika velkosti cca 4,5 cm, vsetko sme odmietli, operaciu, vyvod, chemo, no proste vsetko...ma 34 rokov...v maji 2009 na rektoskopii zistili, ze sa zmensil na 2,5 cm, bola som tam s nou, tak som videla na vlastne oci na monitore...a poruchou zraku netrpim :))) Ide to dobrou cestou, tesi nas to, velmi