Pravda o rakovine - VITAMIN B17

damian

Vlastne to prave rakovina mojho bratranca ma priviedla na cestu hladania pravdy. Takze predsa na nieco ta jeho choroba bola dobra. Aj knihu som kvoli nemu prelozil a vytlacil. Takze sa mu musim podakovat. Ak teda stihnem...

damian

Elleanor, na nasej stranke mas vedecke dokazy o neucinnosti chemoterapie. Nik tie dokazy nevyvratil, lebo sa ani vyvratit nedaju.

Mam 32 r bratranca. Pred asi 2 rokmi dostal lymfom (rak lymfat. uzlin). Varoval som ho pred chemoterapiou a navrhoval inu liecbu. Neposluchol. Vravel, ze ma veeelmi dobreho doktora, primara. Vybral celu chemoterapiu.

Tesil sa, ked potom splodil dieta. Aj ja som mu prial. Aj sa mi neusli poznamky od jeho rodiny, ze "Vidis Damianko, ze ta chemia predsa len zabrala a nie je az taka zla".

Tento tyzden mi sestra povedala, ze bratranec je uz tyzden v nemocnici. Praska mu cieva v mozgu a vytvara sa zrazenina. Samozrejme mu nasadili dalsiu chemiu, proti zrazanlivosti. A nevedia, co bude dalej.

Takze tu je jeden priklad uspechu chemoterapie. A to je lymfom velmi lahko liecitelny metabolickou medicinou...

RNG

sisa, stava s cervenej repy(cvikle)"v skle" je pasterizovana, tj neobsahuje ziadne enzymi. Jedine stavy zo suroveho ovocia a zeleniny obsahuju enzymi.
Takze zialbohu na enzymi treba alebo jest surove ovocie a zeleninu alebo surove odstavovat.
Alebo brat laboratorne pripravene enzymy(tiez su prirodzene "vypestovane" a "odstavene") v kapsuliach

elleanor

dakujem velmi pekne, to pijeme uz vyse mesiaca (aj ked po tej jednej chemoske na to moc chut nebola) ale stava je na dennom poriadku

sisa72

Velmi dobre pomáha štava z červenej repy. Da sa kupit hotova v skle, alebo kupit červenu repu a odštavovat. Každy den to treba pit, ak to človeku nechuti tak pomiešat s mrkvou. vypiť tak maximálne 2dc denne nie naraz.Je to už odskúšané.. dufam že pomôže držím palce..

elleanor

ahojte, je tu toho o rakovine vseobecne dost popisaneho a asi je vacsina zvas za inu ako chemoter.liecbu...dufam .Ale ja sa aj tak neviem rozhodnut ci mame maminu (ma rakovinu pluc) poslat na chemo alebo nie... Pije Breussovu stavu, je semianka za marhul, antioxidanty, aloe, nic sladke, len ryza, zelenina a skusame aj doktora Jurkovica. Tak sa chcem opytat ci s tymto vsetkym mate aj nejake realne skusenosti ze to pomaha a nie su to len take internetove diskusie... Ci to teda skusit dostat prec len touto cestou.
Po 1.chemo mala mamina biele krvinky na nule...vsetci doma sme za inu liecbu ako chemo...ale trochu sa aj tak bojime uplne to zavrhnut, tak by som chcela poprosit o radu.

kosa

tazko povedat,
akurat rozpravam z jednym panom z Olomovca a ten hovori ze ma super lekarov, ale vsetko ho boli.

niekedy lekari nehovoria pravdu a ako byvala pacientka mozem potvrdit ze pokial sa clovek sam nezacne intresovt tak je mu koniec.

alicia

Kombináciou klasickej hormonálnej liečby s rádioterapiou...to som zabudla napísať. Dvaja údajne ťažko chorí muži sa po tejto kombinácii experiemntálnej liečby vyliečili úplne, nádory sa stratili.

alicia

Mám starosti kosa, tak tu len občas nakuknem. Ale dnes som čítala v novinách o možnosti úspešnej, zatiaľ experimentálnej liečby rakoviny prostaty u mužov. Kombináciou klasickej hormonálnej liečby,prečítaj si o tom.
Voľakedy si ľudia sami zbierali bylinky, dnes si ich väčšinou kúpia v lekárni. To vylezanie na strom som samozrejme nemyslela vážne.
89 sa začali veru zmeny, niekomu k lepšiemu a niekomu k chudobe.