Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

vitaj alicija,

kde si tak dlhobola?
nuz 89 rokom sa zacali zmeny.
a zmeny nielen kvantitativne ale aj kvalitativne.
u nas bolo normalne ze si aj 80 rocni zbierali to co im bolo treba., A tak toje spravne hoci sa ti to urcite nepaci( teda poukazuje ze nemas pravdu). kazdy 80 rocny kto je navoziku ci invalid by dal vsetko preto aby mohol vyliezt na ten strom. zatial sa u nas brejnovisinguje medzi domacimi. zapadna europa a amerika brejnvosinguje cinu. pride ale cas kedy skutocne demokracija bude zakladem akehokolvek zmenygvtn

alicia

Zdravím ťa kosa, tuším si už aj delpii zmenila koncovku. Dúfam že si svojho otca nehnala aj vyliesť na strom, aby si naoberal ako 70-ročný lipového kvetu.

kosa

delphija,
si prikladom ako ludia na SK neuvazuju.

ja nepoznam vsetkych viac ako 5 milinov ludi na SK ja len poznam niekolkych, ktory pre mna sluzia ako vzorka.

( takym ystym postupom robja priemerny prijem...hehe)

kosa

delphija,
ja len poukazujem na to ze velka cast nasho konzumenstva bola zdegradovana z urovne producentov do urovne konzumentov...
pokial vies co tim basnik chtel rici ( teda sa rzici) ...

a nesudim na zaklade mojeho ojca i ducha sveteho ale na zaklade jedneho uz podla mojeho nazoru skuseneno cloveka ktory ma viac ako 70 rokov.

:)

kosa

nedavno mi telefonuje otec, a pyta si nejaky dobry caj.

ja mu na to:
ved ty vydez z domu a mas lekarnu pod nosom...

nepacilo sa mu to nakolko aby to pit treba to nazbjerat cize...ROBIT.

a nasa slovac uz sa robit oducila...

[zruseny12]

vobec nemas za,co...ja som este len prednedavnom k tejto stranke prisla a velmi mi pomohla,tiez si susim na zimu bylinky na caj...
a aj na kupele...
synom sa necudujem,su to deti...

jara

mariaa, dakujem, tu knizku mam uz velmi davno. Aj zbieram bylinky, chodievam aj so synmi /8,11/, uz sa im moc nechce, zvlast ked je horuco, radsej behaju "po svojom". Teraz sa chystam na lubovnik, mam uz nasusenu zihlavu, bazu, podbel, prvosienku, medovku, susim po troskach salviu, chcem aj lipu, ale nepoznam dobre miesta, iba pri ceste a to je nanic...viem aj alchemilku a mysi chvost, ale to este nemam.

[zruseny12]

JARA
skus si pozriet tuto stranku ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE...daj si tento nazov do GOOGLA...
tam si najdes velmi dobre rady pre dcerua a nie len pre nu,ale aj pre seba a celu rodinu/napr.REBRICEK,je velmi dobry na caj,hluchavka biela.../
a s doplnkov MAGNE B6.../je velmi dobre brat ked ma problemi s menzesom atd./