Pravda o rakovine - VITAMIN B17

[zruseny12]

ja som zacala pit caj z HLUCHAVKY BIELEJ...VECER...mavam opuchnute pod ocami...tak koli tomu som to zacala pit,a ze vraj dobre cisti oblicky...
ked ho vypijem,tak opuch pod ocami nemam,ale ked nevypijem zasa sa objavi...

kosa

radca,
nepijem prilis vela zihlocaju, tak neviem povedat na temu kamenov.
co vsak viem ze moja stara mama si dala dene salku zihlo caju a o ladvinokamenoch ani chyru ani sluchu.

takze je to dost otazne ci ladvinokamene sposobuje zihlocaj.

kosa

alicija,
tu paniu poznam ( z dolnorakus), aj na SK vysla kniha ( myslim ze okolo roku 1990 tak nejak).
alicija, nasi ludia mali kopu roznych dobrych receptov bez toho aby museli vediet nieco o pani Mariji.

radca

Kosa,

zihlavovy caj by sa nemal pit dlhodobo, pretoze sa z neho mozu robit ladvinove kamene, podobne, ako zo spenatu. Ale inak je to dobra medecina.

sylviia

Odborníci chcú rakovinu liečiť individuálne
- Americkí odborníci na rakovinu a jej liečbu sa na výročnom stretnutí rozhodli zamerať sa na individuálnu starostlivosť o onkologických pacientov. "Použijeme molekulárnu analýzu, aby sme vybrali pre pacienta tú najvhodnejšiu liečbu prostredníctvom vytvorenia osobného plánu starostlivosti," povedal Richard Schilsky, prezident Americkej spoločnosti klinickej onkológie Richard Schilsky, ktorej členovia majú stretnutie tento víkend v Orlande na Floride. "Sme schopní ušiť liečbu na mieru. Ak vyberieme tú správnu v ten správny čas, vyhneme sa zbytočným nákladom a vedľajším účinkom, ktoré pacientovi nepomôžu," uviedol. "Je úplne jasné, že práve toto je budúcnosťou liečby rakoviny," dodal Schilsky. Rakovina spôsobuje ročne veľa úmrtí. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) si v roku 2004 vzala 7,4 milióna ľudských životov. Najčastejšie ľudia umierajú na rakovinu pľúc, prsníka, žalúdka, hrubého čreva a konečníka. Až 30 percentám prípadov by sa dalo predísť zdravším životným štýlom a obmedzením fajčenia