Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

mnohi ste si urcite nevsimli:

zomrel Vilo Vareska, poslanec za stranne hnutie.

nasledoval klasicky pristup:

- diagnoza rakoviny
- operacia-
- chemoterapija

kedze sa dozvedel trosku o moznostiach ortodoksnej liecby, tak na nu naskocil.

zial, uz neraz potvrdene ze tak operacija ako aj chemmoterapija POSKODZUJU v konecnom dosledku telo trpiaceho, a dostat ho na zdravu kolaj vymaha veeela VJERY.

damian

Kaira, pousivate urinoterapiu?? V moci su silne telom produkovane kortikoidy a ine vsetky latky dolezite pre telo.

Mate marhulove jadierka a vitamin C? A ine silne enzymy? Nielen sterapeptaza staci.

alicia

kaira, tvoj syn je vážne chorý, má nádor v hlave a čo na to lekári? Oni to už vzdali, či čo? Veď má len 24 rokov, ak som dobre čítala.

kaira

dakujem za vase vzacne rady.zohnala som skoro vsetko co ste mi radili na tu zakernu chorobu.syn od lekarov ma jedine MEDROL a potom uz len veci co ste mi popisali.vdaka

RNG

kaira, dufam mu davas aj ine enzymi, lebo ta davka serrapeptazy (hoci neviem o kolko jednotiek sa jedna, to mi mg nepovedia)nenahradi silne enzymaticke zmesy, ktore treba pri lieceni rakovin.

RNG

kaira, na slabe cievy treba davat bioflavonidy, vitamin C a vitamin E.
Pripadne nejake aminokyseliny, hlavne arginin a ornitin, ktore su potrebne na vyrobu kolagenu, co spruznuje vsetky tkaniva v tele, vcitane stien ciev.

radca

Kaira,

kortikoidy sa daju nahradit vitaminmy-Vitamin b5 vo velkych davkach, vitamin C a vela olejovin-orechy, olivovy olej, rybaci olej. Podporovat cinnost pecienky. Potom ako uz spominal RNG tie enzymy atd.

RNG

Momentalne na sebe skusam vytazok z morskej rastliny Eclonia cava(hneda "burina") ktory ma podla vyskumu hromadu dobrych ucinkov, od riedenia krvi a rozbijania krvnych zrazenin, cez pomoc pri odmorovani tela a reumatickych bolestiach,zapaloch, cukrovke, spevneni ciev az po pomoc pri lieceni rakovin.
Ked je len polovica z toho pravda, je to fantasticky doplnok.
Predava sa pod menom FibroBoost a jeho ucinna latka je registrovana pod menom Seanol

kaira

RNG - okrem ineho mu davam aj serrapeptazu 3x1 tableta/500mg/staci to?tie cievy su tam urcite velmi slabe tak radsej asi opatrne.co povies?vdaka