Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

Kaira, protizapalovych prirodnych latok je hromada, spomeniem aspon niektore: curcumin a jeho pribuzny dumbier, vitamin C a ine antioxidanty, rybacie oleje, boswelin a samozrejme hromada enzymov, ako napr vo vacsich davkach bromelain, serrapeptaza, pancreatin a rozne fungalne enzymi, najme silne bielkovinne(proteolyticke)
To nakoniec su aj latky nevyhnutne pri boji s rakovinou,,kde treba odpratat hromady poskodeneho tkaniva

kaira

Dakujem RNG aj Damianovi za rady.syn sa ma podstatne lepsie-chuti mu viac jest,je optimisticky a robi pokroky aj v chodzi/mozgovy tumor a ochrnutie pravej strany/este by som prosila o radu ako obmedzit alebo uplne vynechat kortikoidy-MEDROL-musi ho uzivat uz dlhodobo pretoze po vysadeni nastava hned opuch mozgu.kontrolu tomografom sme nuteni odmietnut,pretoze po 15 razoch kontroly ma znicene ocne nervy-dvojite videnie,pokles viecok a oci neda do polohy dolu-cize nevidi ani do taniera ani pod nohy.napriek tomu sa nevzdavame.dakujem za vsetky rady a prispevky!

alicia

Kosa, Damian to iste ocení, keďže myslíš viacej na jeho komplexný rozvoj jeho osobnosti, ale keď bolí zub, tak bolí, treba ísť k zubárovi.

kosa

alicija,

presne tak.
a ta matka mudrosti ( opakovanie) este nikomu nezaskodila.

skor by sa ale dalo povedat ze SLOBODA PREJAVU u jedinca, pomaha vlasne rozvoju jedincov a sukmenovcov v okoli.

som zvedava ze do akej miery Damian tuto SLOBODU SLOVA mnou neustale presadzovanu, aj oceni v ramci komplexneho rozvoja jeho OSOBNOSTI.....

kosa

preco,
dnes som trosku prelozila.
je to ale silny kafe.
ludia by sa mali radsej ucit anglicky namiesto vysedavania v karcmach a kosceloch.
inac par veci mu prelozim ale pre mna je to strata casu ktory mi nikto nezaplati, okrem toho ze sa ( samozrejme) vycvycim v prekladani AJ do SJ na linke ( precitas si v AJ a pises v SJ)

kosa

jojojoooj,

neplet si VIERU a RELIGIJU.
religija je zalozena na opakovani niecoho, kto nikto neoveril-vid priklad kes sa deti tahaju do kostolov ci cirkvy kde vidja divadlo oblecenca v peknych strakatych vysivanych haboch, omamene lahkym opiovym dymidlom, opakujucim tie iste pred 400 ci 600 rokmi upravene teksty, prisposobene na sucasnu dobu ( vid zamena staroslovanskych tekstov na slovenske v cirkvach grekokatolikov).
VIERA je zalozena na SPOZNANI A VEDENI.
takze aj som spoznala principi aerodynamiky a vsetkeho suvisiaceho z funkcijou lietania, viem ze lietadlo ( pri dodrzani co sa dodrzat ma NESPADNE- to sa vola VIERA).
religija je to ze nevediaci ( ci idioti) nevedia co sa to deje tak im nejaky chrupko to vysvetli ako zjavenie sa bohov.

co sa tyka v pripade rakoviny, tak pacient (kedze na SK vetsina chorych je v oblasti biologije a chemije prave tymy nevediacimi=idiotmi) podlieha rakovine, nakolko ak im niekto oznami ze nemusia, tak nemajuc dostatok vedenia co to rakovina vlasne je, su pod tlakom prave religioznych skupin ( vcitane niektorych medikopracovnikov) a tom im skracuje zivot.

kosa

preco,
prijmy nase ospravedlnenie.

zalezi na tom kto pise.
ak pise kosa z londyna, ci z nemecka ci z kanady ci z ktorej to tramtarije, tak sa aj koncovky menia.

inac je to prehladnejsie, lebo pod kosa mas prispevky ktore su JASNE ORIENTOVANE- RAKOVINA JE BANALNE OCHORENIE ( a tu sa mozme bavit a porovnavat do konca sveta akou nepochybne komplikovanejsou zalezitostou je cesta na LUNU potiazne MARS)

ale este raz,
prijmy nase ospravedlnenie.

vdaka ti za podporu NIE NASEJ a politiky DR.KREBSA,DR.PAULINGA, DR.WALKERA,DR.GERSONA a ostatnych priekopnikov zdravej vyzivy a zdraveho sposobu zivota.

kosa

predstav si ze som v praci. jedenast novych zamesnancov.
v sobotu ma bolel zub tak som bola na pohotovosti. som nic nerobila.
to sa ti len vidi ze su to tie iste veci dookola.
niekomu nevediacemu sa zda ze aj RNG pise stale dookola tie iste veci.
kto sa ale zna na problematike tak z kazdeho prispevku RNG sa moze nieco naucit.