Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

muc,
neprekrucaj veci!
nikdy som nekritizovala ludi ktori sa snazia nieco odhalit naucit.
ved to by som sa sama seba negovala ( zasak potvrdenie Zakona negacie negacie-tentokrat je to nie Lenin, a Marks, ale aj ujo rabin Marks to potiahol od Hegela), co prilis nemam v umysle. ZATIAL....
ale podme k meritku veci:
tak sa mi zda ze si dobre pripraveny spekulator plateny kto vie kym...
ja hovorim a to vsetko v ramci SLOBODY SLOVA:

UCTE SA UCTE SA UCTE SA! povedal sudruh Lenin.
inac podla mojho nazoru dr.Jung nic noveho neprednesie ale urcite to bude nieco noveho pre tych co tam pojdu.
inac o prekyselosti organizmu hovoril aj znamy sovietsky vedec profesor Hryhorcuk. ale on aspon bol natolko cesny ze povedal pravdu ze to ma od cinanov.

Vsetko co sa povie na tej prednaske je uz minimalne niekolko rokov zname.u nas na SK to bolo ale pekne utajovane.

kosa

mila vevericka,
ano staci len hladat a citat. ved aj takto sme sa dozvedeli o tom ze rakovina sa lieci pomocou vitamin B17.
myslim ze aj Damian to potvrdi ze sa o tom dozvedel z roznych dostupnych dBase.

ved o tom je rec. slovaci treba povedat ze veci su takto a takto. uvidime ako zareaguju.

kosa

alicja,
neviem o ktorom Slovensku hovoris.
ak je to tvoje Slovensko, tak to potom nie je moje Slovensko, nakolko ja som bola tzv.lekarom osetrovana tak ze ked sa mi spustila krv z nosa, tak to riesili injekcijov co sa volala kedisik Kanavit(nevjem ci je este na zozname pouzivanych medikamentov).
co sa tyka uzivania aspirinu tak uzivat by ho nemali ani dospeli. co sa na tom tvojom Slovensku zatial nevie nie preto zeby sa o tom nevedelo ale preto ze tato info ramcija je utajovana.

vevericka

mne sa tak zda, ze poniektori ludia tu maju nejaku velmi utkvelu predstavu, ze vsetko je prisne utajovane, asi az takmer pdo hrozbou smrti.len nech ludia zomieraju na hocico..
ved v dnesnom svete internetu sa neda nic utajit, ci si hadam myslite, ze japonsky labak sa tajne dohodne s americkym a britskym a spolu s tisickami dalsich po celom svete, len aby klamali ludi ci co?? k comu by im to bolo??vzdy ked niekto nieco objavi, overi alebo vyskusa..a vyjde verifikovatleny vysledok hodi to do nejakeho casopisu, databazy, lebo to ich zivi, vsetky tieto informacie su pristupne, ci uz free alebo za urcity poplatok.. staci len hladat a citat..

muc

pre Boha kosa co tu miesas este aj Lenina?! to o com tu tocis? nemyslis vazne, ze vycitas ludom, ze sa zaujimaju o moznosti liecby a zajdu si vypocut prednasku o prekysleni organizmu! ty si informacie ziskal hadam osvietenim, nie? nepotreboval si ich ziskat napr. aj na prednaske???

...a ze slovac o tom este nepocula...nooo mi nehovor, no zrazu aky si ty neslovac!ze sme si vsetci nepobrali 4 švestky a neodisli z tadialto, tak nas nemusis mat za nejakych totalnych blbov!
"zabudol vol, ze telatom bol..."

kosa

poniektori by hadam uz aj chceli dostat BOMBELOVKU za liek proti rakovine.
co sa da je jedine IN MEMORIAM pre Dr.Krebsa cena za objektivne objasnenie rakovinotvorneho procesu a jeho stabilizacije.

kosa

muc,
nikto nebedaka, ale potvrdzujes ( pravdepodobne z tvojej vlasnej nevedomosti) JEDNO ZAKLADNE PRAVIDLO sudruha LENINa : UCIT SA UCIT SA UCIT SA.

ja nereklamujem NEUCENIE SA PRAVE NAOPAK, pokial si si to osobne nevsimol tak SORAC ale za to nemozem.
kolko sa dalo tolko som ukazovala na to ze rakovina je vyliecitelna, davali sa tu super prilady SKUTOCNYCH DOKTOROV A ODBORNIKOV o ktorych ani slovac ani onac v zivote nepoculi ( kto napriklad vie ze bratia Kellogovci pouzivali prave originalne pukance ako sucast ozdravovacich kur, a ze sucasne pukance nemaju nic spolocne s tym co sa pred rokmi pouzivalo).

Takze este raz:
Ano, sudruhovia a sudruzky ( aby som bola ferova) chodte sa pozriet a zaplatte sudruhovi dr. Jongovi par JURKOV, ale ked uz tam budete, tak si uvedomte ze pocuvate o objavoch ktore uz davno boli objavene pre dr.Jungom
opytajte sa sudruha doktora na to aky je jeho nazor na Dr. GERSONa, Dr.KREBSa,Dr.WALKERa,Dr.KELLOGa, Dr.PAULINGa (len tak namatkovo).
Vedzte, ze vsetko co sa na prednaske prednesie, nie je pre skutocnych odbornikov nove ( vcitane vplyvu pH na udrziavani zdraveho organizmu).

aj taka informacija ze ASPIRIN SKODI organizmu bola uvedena vcera v denniku DAILY EXPRESS - konkretne ze aspirin( acylpirin) sposobuje krvacanie.
uz davno sa vie nakolko to bolo potvrdene ze po pouziti aspirinu dochadza ku krvacaniu v zaludku. Su zaregistrovane samovrazdy pouzitim aspirinu-paracetamolu.
Vo Velkej Britanii je vyvesene v obchodoch ze rodicia pred tym ako daju detom aspirin ci paracetamol maju konzultovat domaceho lekara.