Pravda o rakovine - VITAMIN B17

muc

moja reakcia bola na to, ze sa bedaka, ze pred casom boli urcite skutocnosti tabu a nemohli sa dostat na verejnost, no a teraz, ked sa ich snazi niekto odhalit, a pravdepodobne si necha zaplatit vstupne na svoju prednasku, tak sa to kritizuje.takze kto lutuje par € na prednasku, kde sa dozvie vela zaujimavych veci a rozsiri si svoje vedomosti, tak nech si sedi doma v nevedomosti a usetri svoje peniazky...

alicia

Na nevedomosti ľudí sa niekedy zarába. Napr. nedávno nejaký lekár urobil z Yaccy, Golden Yaccu, veľa ju reklamoval, premietal myslím že aj nejaké videá napísalo nej dokonca knihu a primerane si k tomu aj určil cenu,samozrejme vysokú. Pritom Yucca sa dá kúpiť oveľa lacnejšie a nemusí mať označenie Golden. Ale niekedy si ľudia nechajú masírovať mozgy honosnou reklamou.

kosa

na tejto stranke je uvedena pozvanka na prednasku dr.Roberta Younga, ktory bude prednasat o ''novych objavoch v oblasti vyzivy, pH atd atd'''.

treba podotknut ze v principe nic z toho co dr.Young povie je nove. Su to veci vetsinou uz objavene pred sto rokmi ( Dr. Gerson, Dr.Walker a ini), veci a poznatky ktore boli pred nami usilovne utajovane, a ktore teraz po rokoch su vypustane pomalicky a so snahou o pekny zisk.

kosa

alicija,
ako vzdy zelenu travu, sem tam sushi a sashimi.

inac ja uz tzv svjatky jari svjatim po starom.
idem do prirody si zabehnut, nadychat cerstveho vzduchu.
tunak v praci za pocitackou cerstveho vzduchu neni je dost, a kolega, 25 lituanec pofajcieva jak stary dedo.
aj tak kasle.

v kostole som bola ale to bol grecky nakolko mi stal v ceste tak som tam zasla.
velmi pekny. pre otcov svetych maju aj sluzobne byty.

alicia

RNG to by sa aj lieky zišli potom posvätiť ( aby neškodili), pretože ktosi povedal, že nezomierame na svoje choroby, ale na svoje lieky.

A ty kosa čo na to?Čo si papala cez sviatky?

alicia

Včera som pozerala v telke ako si v kostole dávali posvätiť klobásky, údené mäsko, ale košík zeleniny a ovocia si nedonesiol posvätiť nikto.

kosa

ethelka,
nepochybujem.

zial ak sa pozries na zlozenie roznych penicilinov tak zistis ze obsahuju rozne dodatky. kedisik to urcite bol cisty penicilin.
teraz je otazne co to je a ako to funguje.