Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

kaira, synovi ublizi, ked sa nic neurobi. Nieco treba urobit, aspon sa pokusit.Latky co spominas su len potraviny, takze hovorit o "biti sa" neprichadza do uvahy.

Tumory mozu v tele zlikvidovat len cytotoxicke latky,biele krvinky a enzymi. Pozri si moj prispevok o 3-4 stranky spat na tejto teme, tam sa tiez jednalo o mozgovy tumor.

kaira

RNG prosim porad mi-pre syna ktory ma neoperovatelny mozg.tumor som vcera zohnala-spirulinu,kapsule rybacieho oleja,candimin,bio zinok,Q10,a serrapeptazu-nemozem mu ublizit.tachyon som vyhodila stal mailand, ale nebol ani trochu zazracny ako mi tvrdili,a este mam aj riasu afa z jazera v USA NEBUDE SA TO NEJAKO BIT,syn je velmi slaby ,vela casu prespi, nemam z toho celeho dobry pocit.prosim porad nam

kosa

vitamin E obsajuhu SEMENA.( v principe).
vitamin B17 obsahuju JADRA.(v principe).

takze vidime ako su obaja dolezite.

olej produkovany inym sposobom ako za studena je v principe KARCINOGENNY, a neodporuca sa jeho pouzivanie.

spracovavanie potravin za horuca v oleji je len nedavny tot vymysel, a kazdy si uvedomuje ze v principe je to velky krok do zadu.

radca

Damian,

klobuk dolu. Prelozit takuto knihu chce naozaj vela prace a trpezlivosti a samozrejme nadsenia. Vplyv okyslicenia, ktoremu je venovana kapitola v knihe je takisto velmi velky. Neviem, ci sa to tu pisalo, ale nedostatok kyslika-hypoxia, ma velky vplyv pri vsetkych zapalovych onemocneniach a medzi ne rakovina urcite patri. Vitamin, ktory tu ma velky vyznam sa nazyva vitamin E, ktory mimochodom zvysuje kapacitu krviniek prenasat kyslik a tym zlepsuje zapaly. Ulohu tu ma takisto tvorba kolagenu, ktora vyzaduje velmi velky prisun kysliku. Niektori dokonca tvrdia, ze kolagen samotny (zvyseny obsah kyslika v atmosfere) umoznil vznik zlozitych organizmov. Kolagen je vlastne to, co drzi cloveka "pokope". Pozor si je ale potrebne davat aj na prebytok kyslika.

ja a ty

yxo, knihu napisal Phillip Day, Damian ju prelozil....vola sa Rakovina - preco stale umierame bez poznania pravdy a viac info o nej najdes tu

-odkaz odstránený-

kaira

velka vdaka RNG.vcera som sa snazila pozohanat aspon nieco co si radil.som rada ze si s nami ktori potrebuju poradit.je to iste unavne,ale zo srdca ti prajem vsetko dobre.zdravim vsetkych

yxo

to je veru pravda o tom hmyze kosa,skus si to vygooglit.
Ty kosa a damian už ste vyčerpaní,z tejto témy,tak si prečítam tú knihu aj ja.A jako sa volá a ktože ju napísal?