Pravda o rakovine - VITAMIN B17

alicia

No veď RNG, ešte sa nevie či nanotechnologie sú bezpečné z dlhodobého hľadiska pre ľudí.Ale nech len vedci hľadajú aj iné možnosti ako je chemoterapia. Aj keď možno tie pravé lieky čo nám dáva príroda a zdravá výživa sú už dávno objavené.Veľa sa tu o nich písalo a píše.

RNG

alicia,, samozrejme sa jedna o patentovanu uzasne drahu metodu, tj taku, ktora je pre zdravotny priemysel ekonomicky vyhodna.
O inych netodach sa samozrejme nepise, ani o postrannych ucinkoch nanociastociek, ktore cestuju krizom krazom po celom tele, tj su vlastne zamorenie tela.

alicia

Pomocou nanotechnológii sa vedcom údajne podarilo prepašovať gény, ktoré dokážu zhubnú bunku presvedčiť aby spustila samoničiaci proces. Výhodou je že gény ovplyvňujú len choré bunky, zdravé nechajú na pokoji. Podľa vedcov by sa dali touto metódou liečiť zhubné nádory, ktoré sú v blízkosti životne dôležitých orgánov a nie je ich možné odstrániť operačne. Nanotechnológie sa zatiaľ testujú len na myšiach, údajne 80 percent sa vyliečilo. Génová terapia má veľký potenciál na vytvorenie bezpečného a efektívneho lieku proti rakovine. S testovaním nového lieku na ľuďoch sa má začať už o dva roky.
Vždy si rada prečítam niečo nové o výskumoch vedcov, pretože to bude nová nádej pre chorých a tiež aj spôsob ako nepoužiť chemoterapiu.

smutiacamatka

Hovorili ze mala rakovinu zaludka.Stazovala sa na bolesti brucha po druhej navsteve u lekara pozreli ju na sone. U kazalo sa ze ma tekutinu bruchu.Vysetrili ju laparoskopicky odobraly vzorku z vody a uz vtedy videli ze ma na brusnej dutine plno metastaz a ze ma creva prilepene na zaludok.tyzden sme cakali na vysletky co potvrdily ze je to rakovina a ze neni pomoci.Uz sme nedovolili ziadne dalsie vysetrenie.Nechcela som aby ju trapily ked aj tak neni pomoci.Posali nas do takej nemocnice kde ludia umieraju dostojne.Zaspala mi v naruci dufam bez bolesti.Davali jej morfin a nieco od coho bola v spanku.Islo to velmi rychlo.Ziadnu liecbu na rakovinu jej nedali uz mala tolko metastaz ze jej to liezlo von cez usta.Brucho jej napuchlo tak ze sme mysleli ze pukne.Prepacte ak nepisem zrozumitelne ale uz 20 rokov zijem v cuzine.

RNG

Specificky na nadory v mozgu(neoperovatelne) je pomerne uspesna metoda dr Burzynskeho, s antineoplastonami, tj specifickymi peptidni(kratke retazce aminokyselin).
Najdes to napr na
www.lef.org
Ine metody , tj take, ktore nie su v beznych onkologickych knihach najdes na www.cancertutor.org

Osobne mam skusenost s betaglukanmi, graviolou, elagickou kyselinou, artemizinimom, lactoferrinom, Samentom a tekutymi zeolitmi a silnymi enzymami na odmorovanie tela.
Spominane tu boli aj ine metody, ako silne antioxidanty najma B-17 podavany intravernalne s DMSO,
masivne davky intravenalne podavaneho neutralneho vitaminu C,
peroxidu vodika a podobne.
Hodne toho je popisane v spomenutej cancertutor.
Chemoterapia vie znicit cast nadoru ale zaroven zamori a oslabi telo, takze znizi jeho schopnost bojovat proti rakovinnym bunkam a chorobam vseobecne.

katarina junasova

prosim poradte mi

prosim poradte mi-mam choreho 24 rocneho syna.uz 2 roky sa lieci na tumor mozgu,po chemo a radio terapii je nalez o polovicu zmenseny ale ma sa horsie a horsie.pred mesiacom ochrnul na pravu stranu.pomozte nam prosim

kosa

radca,
v tom s Tebou suhlasim.

moja osobna skusenost bola taka ze pokial ma lekar(ka) nepoznal(a) alebo nepoznal mojich rodicov, tak sa mi nevenoval(a).
pokial ale tam boli iste vztahy, tak pristup bol badatelny....

pravdepodobne to ale zavisi od toho ako ich k tomu ucia na Lekarskej fakulte.