Pravda o rakovine - VITAMIN B17

kosa

yxo,

ja som sa narodila sice z OS ( pudy sebazahovy) ale bez aplikacii ( ako spravne pouzit WC napriklad ci technicky ako spravne pouzit dieru v zemi-tu je taka velka masita, a tam maju take zachody ze je diera..sranda).
a ked prislo na to ze treba nejake tie aplikacie tak uz bolo neskoro....
ano zvalujem vinu na totalitu ze nas neuchranila pred cukrom.

v spojenych statoch severoamerickych sa zacalo proti fajceniu bojovat uz v 1965 roku, kedy bola urobena studia potvrdzujuca PRIAMU SUVISLOST MEDZI FAJCENIM A RAKOVINOU ( myslim ze je aj film).
v momente ako som doznala ze co treba robit tak uz bolo neskoro.
si pametam jak raz na pohotovosti v Dubravke mi jedna zlata pani zubarka ( zub ma bolel tak po troch tyzdnoch od navstevy u zubara..)
PRE BOHA ZIVEHO VSAK VAM TEN ZUB POD TOU PLOMBOU ODUMREL.....

asi si vedela predstavit co to robi take hnitie za ziva pod plombou.....
( ja mam podozrenie ze ten zubar alebo to robil narocky alebo nevedel co robil.. uz zomrel vcelku mlady).

takze moja jednoznacna odpoved je ANO BLEJMUJEM TOTALITU za to ze nas NEUCHRANILI a NEPOMOHLI MOJIM RODICOM....

kosa

radca,
ano ako vsimam africanov tunak ( som bola ucastnicka jednej africkej kmenovej svadby kde bolo okolo 1000 su-kmenovcov) tak tam bolo take jedlo co skutocne meni crevnu floru.

bol to chlapec 10 rocny...
na jednej strane sa cloveku robi smutno,
na druhej strane si neviem predstavit ze by sak kazdy afrostat zmodernizoval neviem si predstavit ze by v kazdom africkom state boli autostrady, bytovky, vsade plno betonu, a ohradene parky....a vyhladena zver, a porasty....
az clovek musi tym americanom a cirkvi dakovat.................

kosa

mira,

nuz je to standardna vec.
povec lekarom ktori su pod vplyvom sucasnych chemokoncernov ze sa nevenuju skutocnej medecine a podaj im to na tacke, uvidis ako to ''zozeru'' (budu pocuvat)...

Mimi323

povedz že nechceš ísť, veď to nie je povinné, ak bude mať nejaké námietky, tak prinajhoršom zmeň lekára.

ninak 255

no, on mi urobí sono a povie, vyzerá to v poriadku,ale chodte ešte na mamografiu, boli ste tam pred 2 rokmi. bola som už 2 krát, ale nemám chuť tam ísť keď čítam tieto články.

radca

zeby,

prense ako pises.Najjednoduchsia cesta lekara ku kariere je objavenie "novej" nemoci.

Kosa,

ako pricina predcasneho sedivenia sa vacsinou uvadza nedostatok biotinu ,teda crevnej flory.

Ten clanok omamografii sa mi velmi paci :))