Pravda o rakovine - VITAMIN B17

RNG

loziska znamena ze tam je nejaky neziaduci material, ktory treba odstranit.
Vyckavanie ho neodstrani ani ziadne specificke diagnosticke nazvy, ale enzymi a jod ano.
Nechapem, na co treba vyckavat pri brani potravinovych doplnkov?
Vek ked ich beries zbytocne, nic sa nestalo .
A co sa tyka cistenia tela enzymami, to sa dnes kazdemu zide, zamorenia v potrave a chemikaliach(medzi ne patria aj lieky) ma predsa kazdy do urcitej miery, tj kazdemu by to bolo uzitocne.
A cim skor odstranis to zamorenie, tym menej sa z toho moze vyvinut zdravotnych problemov(vcitane predideniu rakovinam, ved nakoniec aj rakovinne nadory odstranuju enzymi a biele krvinky, ked telu pomozes doplnkami )

radca

No doteraz sa lekari aspon tvarili,ze tym svojim nezmyslom medzi sebou rozumeju. Teraz uz ani to. Ja by som si z tej diagnozy nelamal hlavu. Beztak je to len vyplod nejakeho bielokabatnika.

lukas jurko

alicia..ved prave ze ju neliecia zatial ze pockaju tri dni na primara,,vies ale uz som nasrany,tri mesiace snimky kde boli??? po troch mesiacoch od mag.rezonancie zistili???? to su normalne magori uz tu na sk,, cest vynimkam samozrejme

alicia

lukas jurko,keď to skalickí doktori nevedia, čo je dosť trápne, tak nech sa spýtajú v Trnave. Potom ako ju môžu liečiť, keď nevedia stanoviť diagnózu. Nech si kamoška zájde do inej nemocnice.

lukas jurko

no po magnetickej rezonancii v trnave bolo v sprave>su pritomne styri drobne hyperintenzivne loziska supratent.charakteru UBO,,
a poslali to do skalice,lenze v skalici nevedia kamoske povedat,ci je to nador alebo cista lebo nevedeli co znamena ta skratka ubo. ci cista alebo nador na mozgu

lukas jurko

all,,, kosa a vsetci,,prosim vas co znamena? pritomne styri drobne hyperintenzivne loziska supratent.charakteru UBO,,DOKTORI V SKALICI NEVEDIA CO JE UBO,,prosim vas co to je???cisty?? alebo nadory na mozgu?? dakujem

kosa

silviia,

RNG urcite vie ze vysoke davky vitC su neskodne.

uz sme tu o tom neraz informovali prave zo zdroja vedca a lekara L PaulingA.

kosa

frontmanx,
je to pristup favorizujuci ICH zaujmy...

tu si clovek uvedomuje ze treba aktivne sa zapojit do ucenia sa, presne podla zasady Vladimira Iljica: ucit sa ucit sa ucit sa.